Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még fiatal és azért áll hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még fiatal és azért áll hozzá így a gyerek témához? Fog változni?

Figyelt kérdés

21 éves a barátom, én még fiatalabb is vagyok nála, nem aktuális a gyerek téma egyébként, de párszor szóba került. Elég rosszul reagált rá. Egyszer mondtam valami olyasmit, hogy majd ha gyerekeink lesznek... amire azt mondta, hogy ne mondj már ilyeneket, mert elhányom magam. Aztán megmagyarázta, hogy azért, mert még nem akar gyereket és rossz neki belegondolni. Máskor azt mondta, hogy nem várja, hogy terhes legyek, mert kövér leszek, szülés után meg fél évig nem akarok majd vele lefeküdni, mert nem lesz libidóm. Meg hogy ő biztos nem fog pelenkázni, az apja mondta neki, hogy ő sem csinálta soha, illetve etetni se szeretné, mert a gyerek kiköpi a kaját meg összekoszolja magát.


Változhat a hozzáállása? Gyereket csak később szeretnénk, szerintem egy 5 év még biztos eltelik addig.


2023. nov. 27. 09:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal akarsz gyereket, aki undorodik az egésztől? Térj már észhez, kislány!
2023. nov. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meggondolja magát és akar majd gyereket. De sz@r apa lesz, azt nem fogja meggondolni. Az apja neki a minta és őt fogja követni, ahogy most mondja. Szóval, ha jó apát akarsz a gyerekednek, időpocsékolás vele maradni.
2023. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
5! A "nem az nem elvről" annyit, hogy rugalmas mint a rágó...
2023. nov. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

"Pedig ő állítja hogy akar gyereket"


Pasiként semmiben nem változik a gyerek miatt az élete. Az a te kis hobbid.

2023. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%

13

Nem kellene annak lennie.

2023. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egyszer apa lesz, de ne a te gyerekednek legyen az apja. Ne szivasd meg magatokat.
2023. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy te ebben a válaszban mit látsz gyerekesnek. A stílust vagy azt, ami mögötte van. Mert a stílus az sztem a többség szerint gyerekes, de az, hogy nem akar gyereket esetleg, nem akar gyereket pesztrálni - az nem az érettségtől függ, hanem egyéni ízlés. Én 34 éves nőként sem akarok gyereket. Persze ezt nem úgy tálalom, hogy "elhányom magam" meg "tudod, ki a jó édes kisf...om fog pelenkát cserélni". Persze 21 éves srácnál még fennáll az esély, hogy esetleg később meggondolja magát, mert még fiatal és nem fejlett ki az agya teljesen, de az is lehet, hogy sosem fog akarni gyereket.
2023. nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
84%

12-es minden szavával egyetértek


“100%

Lehet, hogy meggondolja magát és akar majd gyereket. De sz@r apa lesz, azt nem fogja meggondolni. Az apja neki a minta és őt fogja követni, ahogy most mondja. Szóval, ha jó apát akarsz a gyerekednek, időpocsékolás vele maradni.”


Amúgy meg nagyon nem ajánlom, hogy az első kapcsolatoddal vállalj gyereket, mert később ez szinte biztosan visszaüt. Élj, aztán majd válassz apának olyat aki normális mintát látott és nem előre borítékolható, hogy több tőle sem várható mint az ő apjától.

2023. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatalok vagytok a gyerekhez. Én most szültem 24 évesen. Nem kis feladattal nézünk szembe a férjemmel. Egyidősek vagyunk egyébként. A terhességem is nehéz volt, a szülés is és most a depresszió + hasfájós a babánk. Mentálisan/ lelkileg/ anyagilag nagyon megterhelő. Csakis nagyon komoly es bizalommal teli kapcsolatba szabad vállalni. Még egy ilyen kapcsolatot is megterhel. Nem hogy egy olyat ahol még a céljaitok sem egyeznek.
máj. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!