Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire van jogunk egy ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van jogunk egy ilyet mondani párunknak?

Figyelt kérdés
Amikor ilyet mondasz párodnak hogy úgy érzem,úgy látom hogy te úgy érzed hogy..neked úgy esik hogy..
2023. dec. 5. 23:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen
2023. dec. 6. 15:54
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a mondat így kezdődik, az pont nem a manipulatív viselkedés. Ezzel elmondja a másik, hogy ő hogyan érzékeli, hogy te mit érezhetsz. Ebben a megfogalmazásban szerintem pont hogy egyértelműen adja magát, és arra biztat, hogy ha szerinted nem jól látja, akkor javítsd ki. Nyugodtan mondhatod azt, hogy "ezt rosszul látod, így és így érzem magam".

Én pont amiatt szoktam direkt rendszeresen megfogalmazni ezt a páromnak, mert néha nem azt mutatja ki, amit valójában érez. Sőt én meg meg szoktam őt kérni, hogy mondja el, hogy szerinte mit érzek, mert nekem meg a megfogalmazás és kifejezés okoz gondot néha.

2023. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
*azt még le akartam írni, hogy természetesen minden mondatot ki lehet mondani manipulatív módon vagy szándékkal, szóval lehet ez nálatok tényleg nem egészséges, csak arra akartam utalni, hogy maga a megfogalmazás pont az ellenkezője, egy jó kommunikációs forma lehet.
2023. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!