Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Oda adta nekem a fiatalságát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda adta nekem a fiatalságát tiszteletlenség lenne elhagyni ?

Figyelt kérdés

Kinek mi a véleménye erről a gondolatmenetről ?


1.Xx éveig együtt vagytok egy nővel,te mint ffi kapuzárási pánikkal küzdesz,de azért nem akarod lecserélni,egy 20 évesre mert neked adta annó a fiatalságát a szépséget a feleséged és tiszteletlenség lenne részedről,hogy után egy másik 20-on éves fiatalnak is elvenni az idejét.


2.Másik gondolatmenet

egy 45 éves ffi a 28-35 éves korosztályok között simán tudd keresni és talál,de én még nem láttam olyan 28-30 éves srácot ffit akinek a barátnője 41 éves lenne.


Ffiak ez hogy lehetséges,hogy egy 41-45 éves nőt a 28-35 éves ffiak nem érdeklik, de fordítva simán találtok 28-35 éves kor között csajokat nőket.?


Ennek mi lehet az oka

Ha a nő 41 éves,de 35 nézz ki,és amint a legtöbb 28-35 éves ffi megtudja a korát már gotshingolják,de egy 45 éves ffi simán talál.


Aki szeretne kommenteni légyszi írja oda,hogy hány éves és hogy ffi vagy nő.

És légyszi mind a két gondolatra reagáljatok.


Ez csak egy gondolatmenet


Köszönöm



dec. 10. 04:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%
10# nem, nem ghostingolják, ezt semmi sem támasztja alá. Pont a nők ghostingolják ilyen esetben a férfit. Egy fiatalabb férfi max akkor nem folytatja az ismerkedést egy vonzónak tartott, csinos nővel, ha "kiderül" a nő kora, mert pl a férfinek nincs gyereke, viszont mindenképp szeretne.
dec. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is

Hiaba van fent topmodell kép is pl tarskeren ha a kora sok nem is jo semmire a pasiknak egyből.

dec. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
51%

10# erre csak azt tudom neked mondani, (bár nem hozzám szólt az írásod), hogy volt hogy fiatalabbnak mondtam magam, randiztunk, és soha senki nem firtatta a koromat. Mire kiderült, már odáig voltak értem, olyankor meg már ki nem szarja le hogy mennyi idős a másik.

Egyébként pasik is ugyanígy csinálják. Taliztunk, jó volt, később kiderült hogy nem is 76 os hanem 67 es évjárat (nem mindegy), de akkor már mindegy volt mert bejött úgy ahogy van.

Kár ilyen szempontok alapján kizárni a másikat. Ezek miatt a szempontok miatt válogatnak az idióták a végtelenségig, aztán megy a csodálkozás hogy miért nincs soha senkijük. Élni tudni kell.

47N

dec. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%

Sok esetben a fiatal szeretőért rúgják fel a családot. Aztán mire lezajlik a válás, már se család, se szerető. Ezt az okos férfi tudja, és nem cseszi el az egész életét pár hét izgalomért. Inkább megül a fenekén a vele egyidős felesége mellett, és vesz egy motort vagy elkezd sziklát mászni.


Másrészt meg te most nagyon magadból indulsz ki, hogy ha kiderül a nő kora, akkor már dobbantanak is a pasik.

Ezt honnan veszed? A legtöbb társkeresőn eleve kint van a korod, sőt kor alapján is lehet szűrni. Facebook társkeresőn meg eleve a FB-on megadott adatok alapján automatikusan beírja a korod, nem is tudsz hazudni. 😊 Ennek ellenére rengeteg fiatalabb férfi is lájkol (43 vagyok), és elhív találkozni. Ráadásul nem egy olyan (házas)párt ismerek, akik hosszú évek óta együtt vannak, és a nő jóval idősebb.

dec. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
71%
Tapasztalatom szerint nagyon is bejonnek a fiatalabb pasiknak a 40+os nők. 44N
dec. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
85%

51N vagyok, max 45nek néznek. Simán lehetne 28éves kortól pasim, HA akarnám, de nem akarom.

1. Akik középkorú ismerősök leléceltek a feleségük mellől évekkel ezelőtt, azok mind megbánták és visszatáncoltak vagy (volna, ahol a feleség engedte).

2. Simán találna idősebb pasit? Nekem se kéne idősebb 😂 Ha sok pénze van esélyes igen, de miért jó a pasinak ha a pénze miatt kell a fiatal csajnak??


A 40+ nő ha értelmes nem kezd 30 éves pasival komoly kapcsolatot :-) De ez az én véleményem :-)

dec. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Egy 35-40 éves nővel mit kezdjek?

Ha gyereket akarnék, akkor az felejtős, ráadásul az a tapasztalatom, hogy mindegyiknek van valami agymenése, ami valami korábbi traumából ered és nem tudta feldolgozni.

Azért egy férfi sokáig termékeny marad, ami egy nőre nem igaz.

33/F

dec. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

17# [link]


Amelyik pasi termékeny még ötvenen felül is, abban sincs sok köszönet. Ráadásul a nagy részetek impotens, a szexre sem képes.

dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Ha jol nez ki a csaj, akkor kepes. Ha 40 feletti ven banya, akkor persze, hogy nem kepes.....



39F incel

dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

#19

Hamarosan te is 40 feletti vén kecske leszel. 🤭

dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!