Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Vegso elkeseredesemben irok ide, az iment “vesztunk” ossze parommal..

Telefonon veszelgettunk mikor megkerdezte h minek orulnek karacsonyra. Mar par hete is megkerdezte mondtam neki megvan mindenem nem kell semmi. Van egy ekszer ami nagyon tetszik, esetleg az, de draga. Megkerdezte mennyi, kondtatalta hogy tenyleg draga de o szokott ilyet, es vegul valahogy mindig megoldja. (Marmint ha szeretnek valamit artol fuggetlnul, meg egy langosert is kepes addig menni ameddig kell ha csak elottem ilyet hogy ugy ennek, nagyon figyelmes.)

Az iment megint megkerdezte mit szerettem volna en pedig mondtam h volt az a gyuru ami tetszett, de azt mar nem lehet megvenni mert bezart az uzlet, egyebkent nem kell semmi mindenem megvan. Ezt igy ezekkel a szavakkal mondtam neki.

Es siras lett a vege, mert nagyon nagyon megbantottam, es lejellemzett hogy engem csak azzal a szarral tudott volna szerint boldogga tenni, pedig en egyaltalan nem ugy ertettem, es bocsanatot kertme tole mert tenyleg megvan mindenem, nem vagyok semmire.

Erre azt mondta akkor vagjam ki az ablakon azt is amivel neki keszultem ( en mar honapokkal elotte keszulok, tudom mire vagyik mivel tudnek neki mindig meglepetest okozni) es akkor egalban vagyunk. :((((

Nagyon nagyon bant a dolog, es ezerszer bocsanatot kertem tole, szerinte ezzel beletapostam a lelkebe hogy iranymutatasra vagyott mit vegyen, de en koveteleztem volna egy draga ekszerre.


Egyaltalan nem allt szandekomban:(, de ahhoz meg hogy vegyen valamit aminek nem veszem hasznat tenyleg nincs szuksegem semmire:(((


Nagyon nagyon bant a dolog es nem szeretnek igy belemenni az unnepkbe hogyan tudnam orvosolni a helyzetet?:(((

5 eve vagyunk egyutt:(


dec. 23. 13:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A draga alatt, ne tobbszaz ezres ekszerre gondoljatok, elerheto kategoria de a mostani idoszakban tenyleg draga meg egy kilo kenyer is. :(
dec. 23. 13:59
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy vagy rossz ember, szerintem te vagy a jobb ember kettőtök közül. Ő besértődött egy ilyen hülyeségen(amit saját maga talált ki), és ő volta az aki megbántott téged azzal, hogy vágd ki az ajándékát, amivel két hónapja készülsz... Lehet hogy nem beszéltetek eleget róla, de szerintem ha elmondtad ezt, akkor meg kellett volna értenie, hogy neked nem fontos annyira az a gyűrű (és mindened megvan, ezért nem tudsz mit kitalálni). Nem látom, hogy hibáztál volna. Ráadásul bocsánatot is kértél tőle rengetegszer, olyanért, amiben nem hibáztál. Remélem észreveszi magát, mert most neki kéne bocsánatot kérnie és átlátnia a helyzetet.
dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem, inkább ő nagyon hisztis.
dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom miért kapta fel a vizet amikor már egyszer említetted az ékszert neki, de azt se értem, hogy te minek hoztad fel ismét amikor tudjátok mindketten, hogy nem igazán telik rá.


Miért nem lehetett mást említeni fel? Egyáltalán te milyen drága ajándékot adsz neki? Egálban/hasonló összeg a gyűrűvel?


Gondolkozni szoktatok? Kommunikálni? Nem inkább egymásnak kéne örülni a szeretet ünnepén?

dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Ajándékot nem azért adunk, mert a másiknak szüksége van rá ( a gyűrűre se lett volna szükséged), hanem hogy örömet okozzunk a másiknak és magunknak is. Én se szeretem, ha a párom azt mondja, ne vegyek semmit, mert elveszi tőlem az ajándékozás örömét. Mondjuk ő se kezelte túl jól, kitalálhatott volna valamit, reagálhatott volna másképp is, de te is. Mindketten rosszul kezeltétek a helyzetet, pedig mindkettőtökben megvolt a jószándék.
dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Bard válasza:


Nem, nem vagy rossz ember. A kommunikációs hiba történt, és mindketten hozzájárultatok hozzá.


A párod azt akarta, hogy segíts neki, hogy megtalálja a tökéletes ajándékot. Te pedig azt mondtad, hogy nincs szükséged semmire. Ez a párod számára úgy hangzott, mintha nem törődnél vele, és hogy csak egy drága ékszerrel lehetne boldoggá tenni.


A párod érzelmei teljesen érthetőek. Amikor valaki szeret, és azt akarja, hogy boldog legyél, és te azt mondod, hogy semmire sem vagy szorulva, az sértőnek tűnhet.


Ami a megoldást illeti, a legfontosabb, hogy őszintén és nyitottan beszéljetek egymással. Mondd el a párodnak, hogy nem szándékoztál megbántani őt. Mondd el neki, hogy szereted őt, és hogy mindened megvan, amire szükséged van. Mondd el neki, hogy értékeled, hogy mennyire figyelmes veled.


A párod valószínűleg még mindig sértődött, de ha őszintén és nyitottan beszéltek egymással, akkor képesek lesztek megoldani a helyzetet.


Íme néhány konkrét tipp, hogy mit mondhatsz a párodnak:


Mondd el neki, hogy mennyire szereted őt.

Mondd el neki, hogy értékeled, hogy mennyire figyelmes veled.

Mondd el neki, hogy nem szándékoztál megbántani őt.

Mondd el neki, hogy sajnálod, ha azt mondtad, hogy semmire sem vagy szorulva.

Mondd el neki, hogy mindened megvan, amire szükséged van, de hogy örülnél, ha valami apró figyelmességgel meglepnél.

dec. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Arban hasonlo fekvesben van amivel en keszultem neki, mint amit en mondtam neki, de tenyleg inkabb olyan vagyok h tudom h ennek h orulne es nem ertekkent tekintek ezekre a dolgokra:( ha egy kancso tejnek orulne, valami finom sutemenyre lenne amennyi, nem az erdekel. :(

Nekem pedig de tenyleg mindenem megvan, van ekszerem is, de nokent ez olyan h ebbol sose eleg, ez az egy darab tetszett, de mar a keseruseg az ami eszembe jut rola ezek utan :(

dec. 23. 14:13
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

"engem csak azzal a szarral tudott volna szerint boldogga tenni"

Miért gondolja ezt? Történt már hasonló az elmúlt 5 évbe?


Szerintem nem kell bocsánatot kérned inkább beszéld meg, hol siklott félre a kommunikáció. Leírás alapján nem történt semmi.

dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Én neki adok igazat, attól még nem vagy rossz ember, de tényleg úgy jön le, hogy csak a drága ékszerrel lehet téged boldoggá tenni...
dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
Tipikus pasi, utolsó pillanatra hagyja az ajándékvásárlást és nincs semmi ötlete. Segítséget kért, hogy adj valami tippet, de nem kapott, ezért frusztrálttá vált. Lehet, hogy előtte már bejárt 50 üzletet és végső kétségbeesésében hívott fel. Valamit igazán kitalálhattál volna...
dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!