Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy engem bántalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy engem bántalmazott, de a következő barátnőjével normálisan bánik?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk első 2-3 hónapjában teljesen normális volt, de aztán szép lassan elkezdett korlátozni. A végén már azt is meg akarta szabni, hogy a szüleimmel mennyit és mikor beszélhetek, tiszta agyrém volt. Mikor megérezte, hogy szakítani akarok fizikailag is bántalmazott, sőt a szabadságomban is korlátozott, több órára bezárt a lakásba. Ebből végül lett feljelentés, de sokat sajnos nem foglalkoztak az üggyel. A rendőrök olyan jó fejek voltak, hogy kb.azt mondták hagynom kellett volna, hogy jobban megverjen, mert csak a 8 napon túl gyógyuló sérülésekkel tudnak mit kezdeni. Nem sokkal a szakításunk után összejött a legjobb barátnőm húgával, így sajnos néha jut el hozzám infó róla. Barátnőm szerint negatív irányba változott a tesója is mellette, de bántani 100% , hogy nem bántja. Sőt, elvileg nagyon szépen bánik vele, bármit megtesz érte.

Elgondolkoztam rajta, hogy vajon lehetséges, hogy én hoztam ki ezt a viselkedést belőle? Nem tudom előttem milyen volt a barátnőivel, de mesélt pár csúnya szakítást, persze ez nem jelenti azt, hogy bántalmazta is őket. Ti találkoztatok már olyannal, hogy valaki bántja a barátnőjét/barátját, de aztán másik kapcsolatban teljesen normális?


dec. 28. 21:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
A beetetés szakaszban van ennyi csak.
dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Csak várj. :)
dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg akkor sem gondolta senki, hogy bánt, amikor veled volt, nem? Az ilyen nárcisztikus bántalmazók pont ilyenek. Kívülről minden a legnagyobb rendben lévőnek látszik. De nem változik meg, az biztos. Most eleinte, főleg, ha tudja, hogy az infók hozzád is eljutnak, jobban viselkedik. Hogy téged is bantson. De ha nem lesz minden úgy, ahogy ő akarja, a másik lánnyal is ugyanolyan lesz.
dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Engem próbált teljesen elszeparálni az addig megszokott környezetemtől, még arra is megpróbált rávenni, hogy váltsak munkahelyet, mert zavarta, hogy vannak férfi munkatársaim. A barátnőm húga egyébként egy nagyon cuki lány, el sem tudom képzelni, hogy bárkinek is lenne szive Őt bántani, de közben mindig eszembe jut, hogy mi van, ha rá is kezet emel. A kapcsolatuk egyébként hosszabb ideje tart már, mint amennyit mi együtt voltunk, és a barátnőm eddig semmi jelét nem látta náluk annak, ahogy anno velem bánt.
dec. 28. 21:50
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták előttem, ez a beetetési fázis. Ha majd valami nem az ő akarata szerint történik, akkor mutatja ki a foga fehérjét, legalábbis ez szokott lenni a forgatókönyv a személyiségzavaros bántalmazóknál.
dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Majd őt máshogy manipulálja.
dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Remélhetőleg őt nem veri meg.
dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
A masik az apjával él vagy van mögötte vki?
dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem valószínű. Az én exem minden exe "őrült" volt. Nálunk eleinte minden csodálatos volt (ráadásul nem csak pár hónapig), gondoltam, szegény, biztos nem volt szerencséje a nőkkel, de majd most... Aztán velem is elkezdte azokat a játszmákat, amiket valószínűleg az exeivel is játszott, úgyhogy a kapcsolatunk elkezdett erősen zuhanórepülést venni. Én minden konfliktusban nagyon igyekeztem finoman és asszertíven kifejezni az igényeimet, és mindig az volt a vége, hogy nem vagyok normális. Végül lelépett, mert szerinte nem vagyok normális.
dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen ember nem változik szerintem le kéne adni a drótot a lánynak minél hamarabb!
dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!