Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem gyászol, de attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem gyászol, de attól velem nem kellene ilyen undorítóan viselkednie. Hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Sajnos elveszítettük az anyukáját egy hónapja. Ekkor elhatároztam, hogy gondoskodóbb leszek vele, támaszt nyújtok neki mindenben. Van egy lányunk és terhes is vagyok, így bevallom azóta kevésbé vagyok vele gondoskodóbb. Először 1-2 hétig jól is ment mindent, már amennyire lehet ilyet mondani, de aztán teljesen ellenem fordult. Egyébként is bunkón bánik velem egy ideje. Több gondja van velem, de a legnagyobb, hogy van egy problémás terhességem és nem merek vele szexelni, nehogy a babának baja legyen (de az orvos engedi, viszont először rossz helyen volt a lepényem, szeptember óta meg fertőzésem van és nem múlik).

Csúnyán beszél velem, azért lehord, mert nem fér be egy tej a hűtőbe, üvölt velem sokszor a gyerekünk előtt, gusztustalan a hangneme, gusztustalan amiket mond rám, már a 3 éves gyerek is mondja neki, hogy ne beszéljen így... 1 hete kb csak a szobájában van, meg a gyerekkel játszik. Velem teljesen rideg és paraszt. Olyan, mintha irigyelné, hogy nekem van anyukám (amúgy sem szereti őt és utálja, hogy közel állunk egymáshoz). A családjával eddig átlagos hangnemben beszélt, de mióta velem ilyen rohadék, azóta velük olyan nyájas, mintha nem is ő lenne. Elmondtam neki, hogy nekem ez mennyire rosszul esik, hogy ilyen velem, miközben mindenkinek adja a szentet. Erre az volt a válasza, hogy én nem vagyok senkije, nem vesztettem el senkit. A hasamban lévő gyereke nem érdekli, ezt is felhánytorgattam neki. Azt mondta azért nem érdekli, mert még nem született meg és el is veszíthetjük bármikor. (Ja de attól a méhlepényemet meg a fertőzésemet nyugodtan "piszkálná"...). Már amikor kiderült, hogy ő is kislány akkor is hányingerkeltően viselkedett, mert ő fiút akart...

Nem kérdés elválunk-e és külön megyünk-e idén, de ezek után mégis hogyan lehetnék mellette a gyászban, ha így viselkedik? Ezek mellett ki tudna kedves lenni vele? Próbáltam pár napig, de nem megy... Kerülöm ahogyan csak tudom, de nem sokára ha minden oké szülök, így elég korlátozottak a lehetőségeim. (És még a baba nevéről sem hajlandó beszélni velem, pedig pár hetem van hátra...)

Vagy most ilyenkor ti mit csinálnátok?



jan. 1. 09:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
És előtte minden rendben volt,csak és kizárólag a gyász hozta ki ezt belőle? A gyász valóban fura dolgokat válthat ki, különösen egy anya elvesztése. De ez nem jogosítja fel arra, hogy bunkó legyen veled. Próbáltál erről vele egyenesen beszélni?
jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Ebben csak te vagy a hibás. Senki más. Nem uralkodsz magadon, az ösztöneid hajtanak. Nagyon szégyelld magad!
jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
12-ezt mire alapozod??
jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
15%

Egyszerű. Megunta a családosdit veled és szabadulni akar. Ráerőltetted a házasságot és az apa szerepet. Tudom. A testvérem ugyanezt csinálta a férjével. Ugyanez folyik jelenleg köztük is. A csàvó azzal manipulálja a testvéremet, hogy elhagyja, el akar válni tőle, nem érdekli a gyereke, neki ez az egész nem kell. Pedig már készülőben van a második gyerek is. A testvérem sem normális, hogy egy ilyen házasságba még egy gyereket akar direktben szülni. Mintha az ő sztorijuk lenne annyi kivétellel, hogy a testvérem anyósa nem halt meg.


Valószínűleg a testvéremnek is pár éve van (ha nagyon kitart mellette és nyeli, tűri az abúzálást kitartóan), ahogyan maximum neked is. Nincsen se szeretet, sem tisztelet. El kell válni és külön menni egymástól.

jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2-esnek igaza lehet. Miért mentél hozzá? Mert jött a gyerek, amit ő nem akart???
jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
folyt.: akkor pedig el kellene válni, ez lenne a megoldás, és te visszamennél a szüleidhez a gyerekekkel.
jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy gyászol nem indok és mentség arra,hogy így viselkedjen,korábban is ilyen volt,csak nem vettèl róla tudomást.

Ez ennèl csak rosszabb lesz.


Ha van rá lehetőséged,akkor költözz el a szüleidhez minnèl hamarabb.

jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!