Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem gyászol, de attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem gyászol, de attól velem nem kellene ilyen undorítóan viselkednie. Hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Sajnos elveszítettük az anyukáját egy hónapja. Ekkor elhatároztam, hogy gondoskodóbb leszek vele, támaszt nyújtok neki mindenben. Van egy lányunk és terhes is vagyok, így bevallom azóta kevésbé vagyok vele gondoskodóbb. Először 1-2 hétig jól is ment mindent, már amennyire lehet ilyet mondani, de aztán teljesen ellenem fordult. Egyébként is bunkón bánik velem egy ideje. Több gondja van velem, de a legnagyobb, hogy van egy problémás terhességem és nem merek vele szexelni, nehogy a babának baja legyen (de az orvos engedi, viszont először rossz helyen volt a lepényem, szeptember óta meg fertőzésem van és nem múlik).

Csúnyán beszél velem, azért lehord, mert nem fér be egy tej a hűtőbe, üvölt velem sokszor a gyerekünk előtt, gusztustalan a hangneme, gusztustalan amiket mond rám, már a 3 éves gyerek is mondja neki, hogy ne beszéljen így... 1 hete kb csak a szobájában van, meg a gyerekkel játszik. Velem teljesen rideg és paraszt. Olyan, mintha irigyelné, hogy nekem van anyukám (amúgy sem szereti őt és utálja, hogy közel állunk egymáshoz). A családjával eddig átlagos hangnemben beszélt, de mióta velem ilyen rohadék, azóta velük olyan nyájas, mintha nem is ő lenne. Elmondtam neki, hogy nekem ez mennyire rosszul esik, hogy ilyen velem, miközben mindenkinek adja a szentet. Erre az volt a válasza, hogy én nem vagyok senkije, nem vesztettem el senkit. A hasamban lévő gyereke nem érdekli, ezt is felhánytorgattam neki. Azt mondta azért nem érdekli, mert még nem született meg és el is veszíthetjük bármikor. (Ja de attól a méhlepényemet meg a fertőzésemet nyugodtan "piszkálná"...). Már amikor kiderült, hogy ő is kislány akkor is hányingerkeltően viselkedett, mert ő fiút akart...

Nem kérdés elválunk-e és külön megyünk-e idén, de ezek után mégis hogyan lehetnék mellette a gyászban, ha így viselkedik? Ezek mellett ki tudna kedves lenni vele? Próbáltam pár napig, de nem megy... Kerülöm ahogyan csak tudom, de nem sokára ha minden oké szülök, így elég korlátozottak a lehetőségeim. (És még a baba nevéről sem hajlandó beszélni velem, pedig pár hetem van hátra...)

Vagy most ilyenkor ti mit csinálnátok?



jan. 1. 09:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Zavart és ideges és undok is, jobb lenne ha önszántából elmenne az orvoshoz és íratna vmit amitől visszább fogott lesz, finoman fogalmaztam. Egy fiú gyerek más mint egy lány ez többségbe így van, sógorom is szomorú végette mert egy lány nem szeret férfi munkát végezni, és ott a géppark szerszámok állatok, egyik lánya se foglalkozik vele, oké nálad más a helyzet. A halál a születéssel jár, élünk és meghalunk, ha ezt nem tudja elfogadni az nagyon rossz főleg úgy hogy még téged is terhel miatta. Mondod hogy kerülöd! hát mást úgy se nagyon tudsz csinálni, mivel azonnal a feszültség nőne köztetek, és ahogy mondod a válás, így nem lehet békében élni ez borzasztó!
jan. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

Az igazat írd le, ha korrekt választ akarsz:


Miért lettél terhes másodszor? Amikor már a leírásodból is azonnal le jön, hogy a férjed egy gyereket sem akart veled. És sem lelkileg, sem emberileg egymáshoz-hiába van ez a két gyerek már-semmi közötök egymáshoz. Két olyan külön világ vagytok, akiket egy percig nem illetettek össze.

jan. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Szüleidhez el tudsz költözni? Legalább kis időre?

Fogd meg a gyereket, és menjetek oda.


Azért viselkedik másokkal ennyire nyàlasan, hogy ne higyjék el, hogy a négy fal között ilyen rohadêk a terhes feleségével. Saját maga előtt is szégyelli, nem akarja, hogy mindenki megtudja.

A helyedben csinálnék a mobillal pár felvételt, és megmutatnàm a családnak. Így nem neked kell magyarázkodni, hogy miért akarsz válni.

Neki pedig szembesülnie kell vele, hogy mekkora szégyen, hogy a szülés előtt elmenekül előle a terhes felesége, és inkább egyedül vállalja az egészet, de nem bírja tovább elviselni a lelkiterrort.

Lehet, hogy észhez tér, ha szembesül a család és a barátok reakciójával. De ehhez nyilvánosságra kell hoznod, hogy viselkedik veled otthon.

jan. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%
*akikez=akik
jan. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4%

Valószínű azért viselkedik így, mert ezt váltod ki belőle.

Nyilván egy kedves, normális, odaadó nővel nem lesz paraszt az ember...

Megkérdezném a másik oldalt is, de erős a gyanúm, nagyon helyeselnék vele.

"terhes nő"

Aha, amikor alapból is azt hiszi a kis feleség, az ő s.ggéből süt a nap, pláne ha jön a kölök....vannak ilyen nők, az isten mentsen meg tőlük mindenkit.

jan. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez egy jó trollkérdés, gratula!


Na de attól még válaszolok rá:


Én személy szerint össze szedném a cuccait/cuccaim (attól függ kié a ház) és elhúznám a csíkot anyumékhoz/őt zavarnám el a pitsába apum jelenlétében, hogy ne merjen hangot emelni meg hasonlók és persze zárcsere.


Az a valóság, hogy neki másra nem vagy jó csak szexre és cselédi pozícióra!

Senkit se szeret igazán, meghalt az anyja és ő szexelni akar, tudja, hogy aggódsz a magzat miatt és mégis szexet akar. Önző állat, nem szeret senkit, de tényleg, jobb lenne tőle elválni!

jan. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen viselkedést nem a gyász váltja ki, legfeljebb felerősíti. Voltak itt gondok, nem kicsik, korábban is... Lépj, ha az egészséged úgy kívánja!
jan. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen volt a kapcsolatod az anyukájával?
jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Hogy nem tűnik fel az ilyen beteg az elején? Csak amikor már házas, meg állapotos leszel tőle? Ez a annyira hihetetlen!
jan. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

5-ös!

Az új élet kihordása megterheli az anya szervezetét! Igen is, a kímélet alap: szeretettel, együtt várni, nem idegesíteni, a nehéz terheket levenni róla, nem cipelhet, stb.

Fokozottan érzékeny, fáradékonyabb.

Dolgozik, ellátja a háztartást, a 3 éves gyerekét.


Ez a lelki és idegi állapot árt a születendő gyereknek, komoly trauma a 3 évesnek.


Ez egy önző, brutális tróger. Megvárnám a szülést, kérném a családvédő szolgálat segítségét, pszichológushoz vinném a 3 évest, és utána ezt a pszichopatát kirúgnám a bánatba.

jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!