Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire megvethető a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megvethető a másik ezért?

Figyelt kérdés

Ha egy hosszú kapcsolat esetén az egyik nem tudja megmondani mikor akar gyereket és megérti ha ezt nem tudja tolerálni es szakít. Majd belekényelmesednek a kapcsolatba es var a masik csak. Aztán x ev után újra előjon a kérdés de nincs változás..


Ebben a témában nem hitegették egymást, csak tapasztalatlanok es


jan. 1. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Hány évesek? A pasi nem tudja?
jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki azt mondja nem tudja akar e gyereket te pedig tudod hogy igen akarsz akkor fogod magad és tovább lépsz nem húzod az időt.
jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kesze-kusza mondatokat írtál, amiből nem lehet kihámozni a lényeget.

Mindenesetre, ha valaki nem tudja, akar-e gyereket, akkor a másik, ha ő akar, akkor legjobb, ha azonnal otthagyja.

jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

#2 hülyeség. Páromat (ő a nő) mikor megismertem azt mondta, hogy ő nem tervez gyerekkel. 3 év múlva meg lett közös gyerekünk.


A te válaszod alapján, ki kellett volna dobnom megismerkedésünk elején... az élet nem fekete és fehér.

jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nő kezd kicsuszni az időből,a pasi meg még mindig nem tudja,akkor azt kockáztatja, hogy sose lesz gyereke. Ezt vedd figyelembe.
jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

De te pontosan tudod, hogy nem akarsz tőle gyereket. Bizonyíték erre az ezer kérdésed az elmúlt évekből.

Ebben az esetben te vagy a xar alak, mert a képébe hazudsz, hogy ne menjen el.

jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Leclerc ***** válasza:
48%
Jogos ha hitegetett, ha azt mondta hogy nem tudja, akkor viszont nem az. Ha akkor neked fontos volt, akkor neked kellet volna lelépni, nem pedig várni hogy mi lesz.
jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Az exem játszott erre mindig terelte a témát abban bízva hogy el felejtettem hogy akarok gyereket. Hamar véget kell vetni az olyan kapcsolatnak ahol nem azonosak a célok.
jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jót mond a 7-es.

Ha megmondta, hogy nem tudja, miért kéne megvetni? Te vártál fölöslegesen.

jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Én nem kezdenék olyannal, aki nem akar gyereket, mert én akarok. Társkeresőn volt, hogy mondta a srác, hogy nem akar, és örültem, mert így legalább nem pazaroltuk egymás idejét. Egyszer összejöttem egy sráccal, ő akart gyereket, de elmondta kb másfél hónap után, hogy házasodni nem akar, mert a szülei és a bátyja a volt feleségével is elváltak. Én tudtam, hogy fontos nekem a házasság. El is szomorodtam. Azt mondta, hogy "de meggyőzhető vagyok". Két hét múlva vége lett, de igazából már ennél a mondatánál tudtam, hogy off. Én nem akarok győzködni, meg 10 évet várni, hátha akkor majd el akar venni. A másik ilyen téma nálam a háziállat. Én allergiás vagyok minden álltszőrre, de nem gyengén, tehát ha találkounk és a kabátodon maradt a kutyád vagy a macskád szőre, én 24 óráig rosszul leszek, pedig veszek be gyógyszert is. Na amikor mondta nekem egy exem, hogy neki mindenképp lesz kutyája, nem is akármilyen, németjuhász, na akkor tudtam, hogy vagy telibe szarja, hogy meghalok, vagy nem tervez velem, mert nem tud lemondani a kutyáról. Mert amúgy van antiallergén kutya, de az nem a németjuhász.
jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!