Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell kommunikálni akkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kommunikálni akkor?

Figyelt kérdés

Barátnőm azt mondja hogy én mindig csak érvelek.

Ha mond valamit hogy mit gondol vagy érez a kapcsolatunkkal amire én reagálnék még ha az én érzéseim mondanám el arra amit ő mondott akkor rögtön azt mondja hogy te csak érvelsz.


jan. 2. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Mondj eg ypéldát, úgy lehet jobban átjön a probléma.
jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Keress másik nőt, egy gyerekkel vagy együtt.
jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Karizmatikusan
jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Például ő azt mondja hogy hibaztatom őt ezzel vagy azzal.


Mondom nem hibaztatlak de..( es itt mondanék egy példát neki miert erzem úgy vagy miért latom ugy) Erre ő már mondja is hogy " jó de mindig ott a de.."

jan. 2. 11:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaza lehet sajnos a csajodnak is. Kicsit próbálj belehelyezkedni az ő szemszögébe. Ember ő is, hibázik és vannak gyengeségei. Fontos, hogy ne anyádat keresd a nőidben.


#érzelmi intelligencia

#nárcizmus

jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy te vagy az érzéketlen bunkó, akit nem érdekel a barátnője, vagy ő a hisztis pcsa, aki kiforgatja a szavaid. Vagy mind a kettő igaz, na akkor elég meredek a helyzet.
jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ő azt mondja könnyű nekem mert én semmit nem veszitek ha szakítunk.

Mivel nekem itt a családom és ő költözött hozzám. Neki itt senkije nincs

jan. 2. 12:14
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van. Jó lenne ha leállnál már ezzel, hogy mindig meg mondod mit kellett volna másképp csinálnia SZERINTED.

Nem biztos, hogy csak úgy jó, ahogy te látod.

jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen 8-as, mondhatjuk így is
jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem működik a kommunikáció, akkor szakítani kell. Akkor is, ha veszítetek rajta pillanatnyilag. Hosszú távon mindketten jobban jártok.

Gyakorlatilag semmit se tudtok megbeszélni, csak vagdalkoztok. Ettől ne várj javulást! Így is már utáljátok egymást, a másik minden szavába beleköttök. Mire vártok? Hogy ölre is menjetek?

jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!