Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Ha a pasitok eljönne lyukas, kihypózott pólóban bevásárolni?És azt mondaná,hogy mi a baj ezzel?Jó, most tél van,kabát,meg pulcsi alatt nem látszik, de akkor nyáron is meg fogja csinálni ezt? Vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Finoman jeleztem neki,hogy erre legközelebb azért figyeljen oda, erre azt mondta,nem bálba megyünk,hogy úgy nézzen ki,mint a skatulya. Jó, most tegyük fel,hogy nem zavar, mert tényleg nem látszik,csak hazaérve vettem észre,hogy így jött el.De ha megfeledkezik magáról,ez bármikor újra előfordulhat. Lyukas zokni sem téma neki,hiába van helyette normális, amit felvehetne.Tegyem ezt újra szóvá neki,ha megint lesz ilyen,vagy engedjem el? Tulajdonképp felnőtt ember,neki kellene igényének lennie rá, de engem zavar.
jan. 9. 12:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Tedd szóvá, szerintem. Valószínűleg megszokta, amikor egyedül volt, hogy jóvanazúgy. De azért képesnek kellene lennie a fejlődésre. Meg alapból képesnek kellene lennie az igényességre is.
jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Még az édesanyja is engem szúrt le,hogy miért teszek neki ilyeneket szóvá,mert nem ez az élet legfontosabb dolga. Nem szóltam neki vissza,de ha még egyszer mondja,biztos,nem hagyom annyiban.(Náluk voltunk fent,mert nekik is hoztunk dolgokat,és úgy vette le a pulcsiját). Direkt nem előttük mondtam,de az anyja meghallotta. Jó,persze hibás is vagyok egyrészt,mert nem ott kellett volna az ő házukban ezt mondani,viszont másik részről van benne igazságom.
jan. 9. 12:48
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ehh, eleve milyen már ez, mikor anyuci bevédi a felnőtt kisfiát. Gyerekes.
jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem akarom az édesanyát sem bántani,mert mégis csak a párom anyja, de ő sem különb,sőt a férje sem. Volt kitől tanulni,és elég bosszantó,hogy a fiát is arra tanította,és most is arra ösztökéli,hogy ez így van jól.
jan. 9. 12:54
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Háát, akkor hosszadalmas, kitartó munkára lesz szükséged, hogy ezen változtasson. Vagy elfogadod így, ha már így szerettél bele. Az ismerkedéskor nem látszott, hogy igénytelen?
jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Én szoktam jelezni a páromnak, már indulás előtt, hogy örülnék, ha átöltözne. Időközben vettem neki pár igényesebb cuccot is. Sajnos az előző kapcsolatában nagyon igénytelenné vált e téren, pedig korábban nem volt az (ismertem már előtte is). Ezt jeleztem, felfogta, most már ő is sokkal jobban figyel.
jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Miért akarod megváltoztatni? Menjen amerre akar azt jól van nélküled!
jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem zavarna. Boltba ritkán megyek alulöltözve, mert úgyis melegem lesz és vetkőzni fogok, arra meg adok, amit látnak. De, kutyát rendszeresen megyek sétáltatni úgy, hogy a pizsimre, "otthonkámra" kapok egy kabátot, meg egy melegítő gatyát aztán csókolom. Ha úgyse látják, nem édes mindegy?
jan. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nyáron valószínű nem fogja ezt csinálni. De azért figyeld, másban mennyire igénytelen? Hátha az sem fér bele.
jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%

Nem olvastam a válaszokat.

Nő vagyok. Én ilyenkor télen azt a pólót veszem fel ha megyek az udvarra dolgozni, amiben aludtam. Minek koszoljak egy napra kettőt, arra meg bőven jó az alvós póló, pizsifelsô, hogy beleizzadjak. Sőt, van hogy munka végeztével ahogy vagyok, koszosan, izzadtan elszaladok a közeli boltba, ha kell valami. Nincs ebben semmi kivetnivaló.🤷

Nyáron viszont az udvari munkához is összeillő, valamennyire csinos (de nyilván kényelmes, praktikus) ruhát veszek fel.

Kicsit túlgondolod.

jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!