Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Ha a pasitok eljönne lyukas, kihypózott pólóban bevásárolni?És azt mondaná,hogy mi a baj ezzel?Jó, most tél van,kabát,meg pulcsi alatt nem látszik, de akkor nyáron is meg fogja csinálni ezt? Vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Finoman jeleztem neki,hogy erre legközelebb azért figyeljen oda, erre azt mondta,nem bálba megyünk,hogy úgy nézzen ki,mint a skatulya. Jó, most tegyük fel,hogy nem zavar, mert tényleg nem látszik,csak hazaérve vettem észre,hogy így jött el.De ha megfeledkezik magáról,ez bármikor újra előfordulhat. Lyukas zokni sem téma neki,hiába van helyette normális, amit felvehetne.Tegyem ezt újra szóvá neki,ha megint lesz ilyen,vagy engedjem el? Tulajdonképp felnőtt ember,neki kellene igényének lennie rá, de engem zavar.
jan. 9. 12:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg otthonra is gáz a lyukas, kihipózott póló. Nem vagyok öltözködésmániás, de kapcsolatgyilkos dolog a párunk előtt totál igénytelenül megjelenni. Otthon mi is melegítőben meg pólóban vagyunj, de engem pl. a párom mindig dicsér melegítőben is, mert mindig rendezett ruhában járok otthon is. Plusz ilyen alap dolgokra is figyelek, hogy ne legyek büdös, izzadt, stb. A párom, akinek a leginkább szeretnék tetszeni! Ugyanezt várom tőle is, hogy ne legyen otthon se szakadt, büdös, stb., mert libidóromboló, márpedig én még szeretnék vele jó sokáig szexelni.
jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%

Nem értem mi a probléma ezzel. Bár lehet én extrém eset vagyok, a divat teljes létjogosultsága rejtély számomra.


22N

jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora az a lyuk, mert hát ha jó nagy és bármi baja lenne gáz lenne. De míg icipici, kicsi nem kéne belőle olyan nagy ügyet csinálni míg tiszta, nem büdös a pasid. Nyáron, vagy tavasszal ha jókora lyukkal maszksl elhagyhatod. De azért neked se kéne túlzásba esni.
jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
Ja most olvastam el, hamarabb kellett volna a megjegyzést miszerint azután vetted észre, hogy hazaértetek és nem volt nagy az a lyuk. Ha sokat jár a szád ő fog téged kirakni csak szólok. Nem tudom mióta vagytok együtt, de ha mostanában fordult elő ilyesmi először és friss kapcsolatban vagytok ha akarsz férfi nélkül maradni, mert szereted akkor inkább befogod, de komolyan. A mindenbe avatkozó, anyáskodó nőket ruhellik meg a férfiak főleg ha bolhából csinálsz elefántot. Semmi jogod nincs parancsolgatni neki, vagy megváltoztatni őt, mint írtam ha nem felel meg akkor szakíts nyáron, télen, tök mindegy.
jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém nyáron is simán mutatkozik ilyen ruhákban.
jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
15 vagyok. Látnátok a lyukas, foscsíkos gatyáját is!
jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
14: egy full igénytelen pasi, aki annyira becsül, hogy előttem a portörlőrongynak alkalmas pólóit hordja, nyugodtan mehet, amerre akar. Nem kár érte. Mert ez azt jelenti számomra, hogy totál belekényelmesedett egy kapcsolatba, nem a társának tekint, hanem egy bútordarabnak, akinek nem kell tetszeni egyáltalán.
jan. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
15-16 - szép ember lehet :D
jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!