Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy "szoktassam" le erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "szoktassam" le erről a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Nagyon imádom, nagyon kedves lány, de van vele egy nagyobb problémám. Borzasztóan nagy megfelelési kényszere van, sokszor nem mondja meg, ha valamihez nincs kedve, nem volt jó valami, stb. Valamivel jobb a helyzet, mint az elején, de még mindig naggyon gyakran okoz ez problémát a szexuális életünkben.

Szerintem kéthetente egyszer mindig van kb egy olyan alkalom, hogy úgy szexeltünk, hogy ő igazából nem is kívánta, ezért nem is élvezte. De egy szót sem szól arról, hogy akkor úgy ezt most ne, meg úgy tesz, mintha élvezné. És ez akkor is előfordul, ha amúgy ő kezdeményezett. Alapvetően rendben van a szexuális életünk, ezeket a "nem akarta, de belement" alkalmakat leszámítva.

Ha feltűnik a "trükk", és "lebuktatom", akkor elszégyenlli magát, bocsánatot kér, ritkábban el is sírja magát. Azzal magyarázza ezt az egészet, hogy fél attól, hogy csalódást okoz nekem, ezért megy bele a szexbe akkor is, ha nem akarja éppen, nem mond nemet semmi újra, ha nem tetszett neki, akkor nem mondja meg, mert tart tőle, hogy ha kifejezi a nemtetszését, azt kiábrándítónak fogom találni.

Hiába mondom neki, hogy nincs semmi baj, ha valamit nem szeretne, nem fogok csalódni benne, nem lesz kiábrándító. Soha nem erőltetek rá semmit, megkérdezem, hogy oké-e, de úgy elég hiábavaló, hogy ha nem szeretné is igent mond, majd úgy tesz, mintha élvezné. Az sokkal lehangolóbb, hogy utólag tudom meg, hogy nem volt jó, és akkor is csak azért, mert koncentrálnom kell a jelekre.


jan. 19. 18:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
53%

pl ne csináljátok egy hónapig, és rá fog jönni hogy nem hagyod el ha nincsen sex. meg fog nyugodni hogy ez nem kidobási indok és kész.


az 1 hónap csak példa lehet több is akár. be bizonyítod, hogy szereted ez által talán. ez se 100% de legalább próbálkozol :)

jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem fekszel le vele pl. csak 1 hétig akkor az lesz a baja, mert azt hiszi alapból, hogy nem szereted, de ennek a forrása a kényszere. Pszichológus segíthet rajta és egyedül ő magán. Akármit csinálhatsz nem fog segíteni míg el nem kezd járni hozzá.
jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, másban sem mond nemet. Kezdjétek a gyakorlást az ágyon kívül, ott egyszerűbb.
jan. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

#23 Másban könnyebben mond nemet, de azért előfordul más szituációban ugyanez a viselkedés.

Szerintem nála az a baj, hogy az exe okozott nála több gondot, amíg együtt voltak, és a barátnőmön ez még mindig érződik. Mármint a szexet valamilyen szinten még mindig úgy kezeli, mint valami, ami egyrészt jutalom, másrészt meg kötelesség.

jan. 20. 00:58
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, most tényleg az a bajod, hogy van egy csajod, akit bármikor dughatsz?


Férfiak 100 milliói irígylik a problémádat.

jan. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

#25 ???

Szeretem a barátnőmet és az a bajom, hogy látom, hogy ez a felállás nem jó neki. Azt akarom, hogy azért feküdjön le velem, mert kívánja az együttlétet, ne pedig azért mert traumatizálta az exe, ezért fél attól, hogy kevésbé szeretném, ha kimaradna néha pár nap.

Bármilyen hihetetlen, de vannak emberek, akik szeretik a párjukat, és nem csak az számít, hogy meg lehessen dugni.

jan. 20. 01:17
 27/31 anonim ***** válasza:
Egyszer miért nem ültök le ezt megbeszélni, nem szex előtt vagy után, hanem teljesen külö időpontban.
jan. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
25%
26.-ra. ŐSZINTÉN! És ha ő csak havi 4-5X akarná? Elég lenne?
jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

#28 Mert olyan opció nem létezhet, hogy egy pár napi szinten szexel, és a nő is élvezi?

Jelenleg az a problémám, hogy van havi 6-8 alkalom, amikor NEM akarja, NEM élvezi, de nem mondja meg, hanem inkább megpróbálja elhitetni velem, hogy jó neki.

jan. 20. 12:36
 30/31 anonim ***** válasza:
0%

29.


JÓ REGGELT!!!


HA nejed lesz, akár ő, akár más, az is így lesz vele. Muszájból fog marára engedni, vagy lepippantani.


16 évesen anyám barátnőjével beszélgettem, ő mondta, megpróbálok szó szerint idézni.: "Rendszeresen lexopom. Inkább én csinálom neki, mintsem másra költse a pénzt ezért, aztán meg lelépjen a nővel."

jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!