Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket zavar(na) ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar(na) ha a pasitoknak "arcápolási rutinja" van, és ráadásul több idő, mint nektek? Mennyi időt tölt arcápolással a párotok?

Figyelt kérdés

Pl. titeket zavarna, ha a srác minden hónapban jár kozmetikushoz, emellett heti 1-2-szer használ arcpakolást, lehúzható arcmaszkot? Bőrradírt is rendszeresen és minden nap nappali arckrémet, nyáron fényvédőt, éjszakára éjszakai arckrémet.


Hogyan reagálnátok ha meglátjátok mondjuk zöld algás vagy mondjuk fekete lehúzható arcpakolás van rajta? Kinevetnétek, vagy egyenesen kiábrándító lenne?


jan. 26. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne addig amíg nem szól bele, hogy nekem mennyit/hogyan kéne arcápolnom.

A zöld algás arcpakolásnál kizárólag csak nagyobb problémák léteznek a világon.

jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem bika ondót is kenhet a fejére, ha neki az a szíve vágya.😀 Szerintem nem ezen múlik, hogy mennyire szereted a másikat. Nekem van arcápolási rutinom, mert aknés az arcom és olajos a bőröm. Muszáj ápolnom, hogy ne gyulladjon be az egész fejem. A férjemnek nincsenek ilyen problémái. Nem használ ilyen kencéket meg pakolásokat. De ha akarna se érdekelne, csak ne két órát töltsön a kádban és ha lehet nekem is hagyjon meleg vizet.😀 Szerintem vannak az életben ennél sokkal nagyobb problémák is...
jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne ez kiábrándító? Az arcápolás nem női dolog. Tisztálkodjon meg ápolja magát ahogyan jólesik az adott férfinak. Az igénytelenség, a lelakott ocsmány bőr, ápolatlan szakáll ami baj, nem ez. Egyszer biztos el sikerül engednie az embereknek ezt a butaságot, hogy az arcápolás bzis.
jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem, nem zavarna, hogy normális.


Használ mindent, amit írtál, mínusz a lehúzható maszkot (érzékeny a bőre, arra az alkohol nem jó), plusz imádja a szemmaszkokat.


De én nem értettem soha, hogy ez miért lenne idő... nem kell a hatóidő alatt a tükörben nézni magad.

jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha csak ez a baj vele akkor nem.
jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, a kérdés alapján azt hittem több dolgot fogsz felsorolni. Nekem ez teljesen oké, én ennél amúgy is több dolgot használok. Mondjuk maszkozni nem szoktam pont azért, mert időigényes és ahhoz képest nekem annyira nem hatásos, de attól még nem lenne kizáró ok, ha a párom akarna. Ez legyen a legnagyobb baj vele, de tényleg.
jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Én abszolút támogatnám. Miért lenne a higiéniai rutin "búmzis"?


Amúgy párom sminkelni is szeretne, és mellette vagyok. Ha a topmodelleknek és színészeknek lehet, akkor egy hétköznapi ember miért ne tehetné?

jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Én kifejezetten örülnék neki, ha a pasim hajlandó lenne ápolni a legnagyobb szervét. Semmi homoszexuális jellege nincs annak, ha valaki hajlandó törődni az egészségével.


Nyilván van ennek egy olyan vonulata, hogy "nem viszem le a szemetet fényvédő nélkül", de ez azért távolt van attól.

jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

A barátnőmet nem zavarja, sőt! Ő örül neki, pedig nekem a sminklemosás részt leszámítva kb ugyanaz a rutinom, mint neki, ami egyébként több, mint ami ide le van írva.

Nem értem, hogy miért van normalizálva az, hogy a férfi legyen tele pattanás utáni hegekkel, meg legyen egy darab, kócos, hernyúszerű szemöldöknek csúfolt izé a homlokára tapadva, meg lehetőleg a szakállát se ápolja, mert minek. És még sorolhatnám.

Én is szeretem, ha tök puha a barátnőm bőre, amikor megsimizem az arcát. Ő miért ne szerethetné ugyanezt visszafelé?

Komolyan, miért az a férfias, hogy 100in1 tusfürdő, hajra, testre, szakállra, autóra, padlóra, budira, házi emura, stb. oszt heló?

jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most kb semennyi időt nem tölt vele, a szakállát szokta 4-5 naponta igazgatni. Addig semmilyen arcápolási rutint nem bánnék, amíg a szakáll marad.
jan. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!