Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet pszichopatába lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet pszichopatába lettem szerelmes? Ez psziho/szociopata viselkedés zavar lehet? Lennebb kifejtem:

Figyelt kérdés

Minden csúcsszuper volt, a csók stb minden, de nem volt sex köztünk. Nem adom magam könnyen viszont úgy éreztem vele magam mint soha annyira lenyűgözott.

Egy időre más/különböző okok miatt elutaztam , beszéltünk, kuldott nagyon sexy képeket magáról, ugy nez ki hogy huh nagyon álom pasi.

Írtam hogy sexy stb, kért képet, majd elkezdtünk küldeni egymásnak sexy képet videót, ugy beszélt velem mint egy álom, soha senki sem beszélt velem ennyire sexin /izgatóan (már bocsi az érzelmiségért)

M@sztizott (bocsi) majd ledusolt es annyit írt hogy aludni mentem .

Én irtam még neki pl.hogy almodj szépeket baby,majd úgy láttam irni akar nekem, ezért azt írtam neki hogy mond bébi mit szeretnél mondani.

Erre azt írta:

Amikor aludni akarok , akkor aludni akarok ne irj nekem állj le .


Korábban is volt még 1 alkalom amikor vmi semmisségért felhúzta magát és csúnyán beszélt de bocsánatot kért es mondta hogy nagyon streszes volt azért beszélt úgy.


Ugy érzem nagyot csalódtam,



febr. 5. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Szimplán csak gyökér és annyi van mögötte, hogy csak masztira vagy jó & talán szexre leszel jó számára. Nem akar ő veled fölöslegesen beszélgetni. Egyszerűen csak élvezésre tart téged. Ettől még nem szociopata/pszichopata.
febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, nem tetszett neki, hogy nem tudod leírni a "szex" és "szexi" szavakat magyarul.
febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2# legtöbben így írják, + ö is így szokta írni nekem.

Ne kotekedj kérlek ne tereld a szót. Kérlek inkább írj

febr. 5. 18:41
 4/14 A kérdező kommentje:
Inkább ne írj!!
febr. 5. 18:41
 5/14 A kérdező kommentje:

Annyira jól kezdődött minden, és jó volt vele lenni, de soha nem beszéltünk úgy igaziból másról csak a sexről.

Először megakartam jobban ismerni es többet beszélni vele.

De most hogy távol vagyok, és posztolt, majd beszéltünk, úgy éreztem nem bírom tovább és mindent megtennék hogy együtt legyünk.

Majd kép +videó megosztás és a végén egy nagy semmi .

febr. 5. 18:50
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom értelmezni, miért viselkedik így valaki, egyik pillanatban a mennyország vele, es minden ok nélkül a következő pillanatban más arc?
febr. 5. 18:53
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Hát te jó nagy álmovilágban élhetsz, és fognak még meglepetések érni.
febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Sztem állj le, mert lassan aludni akarunk. 😅
febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező azért viselkedik úgy veled, mert nem kedvel, tisztel téged. Csak masztizni akar és tök mindegy neki, hogy te rád veri ki vagy más nőkre. Nem vagy különleges számára és nem is leszel soha!
febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem feltetlenul szocio-/pszichopata, de egy bunko es elegge onzo alak. Viszont ez ugymond "normal" emberek egy nagy hanyadara is jellemzo, foleg az elkenyeztetett egykekre. Szoval ezek alapjan meg egyaltalan nem tudhatjuk, hogy van-e barmi szemelyisegzavara...
febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!