Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a páromnak Valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak Valentin-napra, ha minimális pénzem van?

Figyelt kérdés

Valami programot akarok adni a páromnak, ami maradandó is,

de mindegyik brutál drága, egy VIP mozi is 20 ezer.

Egy ajándék is 10 körül áll meg, de valami nagyobbat akarok, mert nem tudtam eddig semmi komoly programot adni neki.


A fizetésem 200 ezer forint, ebből nehéz gazdálkodni, úgy hogy hó eleje van, és most jött meg a kötelező is (40 ezer)



febr. 6. 19:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk ha legalább egy megyét írtál volna...

Autó van?

febr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Bocs, most nézem, hogy van kötelező, akkor van autó.

Székesfehérvár, Bory vár. Nagyon szép, érdemes megnézni, és az épület története igazán romantikus, igazi szerelmi vallomás. Olyan ötezer körül van a belépő. Aztán egy kis séta a belvárosban, és ha maradt egy kis apród, be tudtok ülni valahova egy sütire vagy kávéra.

febr. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Készíts neki egy kuponfüzetet sok apró szíveséggel, amiket beválthat nálad. Szabd személyre, és olyan dolgokat ajánlj fel, amiket tényleg szeret, pl. egy házi készítésű vacsi, nyakmasszázs, leviszed helyette a kutyát, megnézitek együtt a kedvenc filmjét, stb...
febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Készíts neki valami vacsorát. Nem baj, ha nem tudsz főzni, lehet mirelit, vagy valami tésztaétel. Gyújtassz egy gyertyát, pepcoban pár száz Ft-ért van aranyos szív alakú, veszel hozzá egy szál virágot. Vacsi után néztek egy filmet.Ez 10ezer alatt van.

Égy normális nő biztosan értékelné az igyekezetet.

Nekem nagyon jól esik ha pl.este munka után hazaérek és a párom csinál egy zacskós levest vagy süt egy mirelit lasagnet. 31/N

febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

#14

"Nekem nagyon jól esik ha pl.este munka után hazaérek és a párom csinál egy zacskós levest vagy süt egy mirelit lasagnet."

Ezt vicces kívül ma már okosabb konyhai eszközök tudják, hogy időzítőt állítasz be és kész lesz mire hazaérsz vagy kész lesz mire reggel felkelsz.

febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
És? Ha ő fél órával előbb ér haza és meglep ilyesmivel, attól még lehet örülni neki. Rendelhetett volna pizzát is, és míg kihozzák nyomkodhatná a telefonját, de ő inkább időt, energiát fordított rám. Kedves gesztus, amit értékelek.
febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

#16

Persze, lehet annak is örülni, hogy az év 364 napjában keresztbe tesz neked és egyszer nem tesz keresztbe. De én azért erre se alapoznék kapcsolatot.

febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

17-es, nagyon frusztrált vagy?

Miért fáj az neked, ha egy nő nem csak a drága ajándékoknak örül, hanem egy kedves gesztust is értékel?

Miért tenne keresztbe? Nem értem az egész zagyvaságot amit írsz.

febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

#18

"Nem értem az egész zagyvaságot amit írsz."

Akkor nem azzal kellene törődnöd, hogy más mennyire frusztrált, hanem befejezni az általánost, mert ez egy 8.-os szövegértéssel már érthető példa.


Szóval a példám az volt, hogy ha egész évben mondjuk keresztbe tesz a párod (pl. a szoba közepére szarik), akkor ahhoz az állapothoz képest az, hogy nem tesz keresztbe (használja a WC-t) is egy "kedves gesztus".


És ha ezt felfogtad volna, akkor az is kiderült volna, hogy én nem arról beszélek, hogy egy új autót kell venni, hanem az effort minőségéről és milyenségéről.

febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Sehol nem írta a kérdező, hogy a párjának egész évben keresztbe tenne, csak most akar kedveskedni, mint ahogyan én sem írtam, hogy az én párom ezt tenné. Ezért nem értettem, hogy jön ez ide és nem azért mert esetleg nem megfelelő a szövegértési kompetenciám.

Nem értettem az összefüggést, mert a kérdés nem erről szólt és nem is volt ilyenről szó.

febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!