Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a páromnak Valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak Valentin-napra, ha minimális pénzem van?

Figyelt kérdés

Valami programot akarok adni a páromnak, ami maradandó is,

de mindegyik brutál drága, egy VIP mozi is 20 ezer.

Egy ajándék is 10 körül áll meg, de valami nagyobbat akarok, mert nem tudtam eddig semmi komoly programot adni neki.


A fizetésem 200 ezer forint, ebből nehéz gazdálkodni, úgy hogy hó eleje van, és most jött meg a kötelező is (40 ezer)



febr. 6. 19:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#20

"Ezért nem értettem, hogy jön ez ide és nem azért mert esetleg nem megfelelő a szövegértési kompetenciám."

Vagyis nem értettél egy hasonlatot, ami középiskolás tananyag... Jah, nincs semmi gond a szövegértéseddel...


"Nem értettem az összefüggést, mert a kérdés nem erről szólt és nem is volt ilyenről szó."

Ha nem vagy képes elvonatkoztatni, vagy általános esetet, esetleg egy hasonlatot felismerni, akkor az bizony általában az alacsony intelligencia jele.


Elég egyértelműen elvonatkoztattam a konkrét esettel, amit te vagy a kérdező felvetett, viszont a tieddel párhuzamba állítható esetet hoztam, ahol jól látszik, hogy miért problémás a hozzáállásod, vagy a kapcsolatotok alapja.

febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

#20

Bocs, rájöttem miután elküldtem, hogy valószínűleg ezekután se fogod felfogni, szóval inkább leírom.


Ha a kapcsolatotokban az már egy kedves gesztusnak számít, hogy 10 percet az életéből rád fordít, hogy kaját csináljon, akkor az a kapcsolat alapjaiban rossz, mert normális esetben napi szinten ennél többet fordítanak egymásra a párok.

A te esetedben pedig már 10 percnek örülni kell.

febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Így van, tudod, ha egy adott napon mind a ketten 12órás műszakban vagyunk, akkor nap végén a 10 percnek is örülni tudok.Nem azért, mert annyira szar a kapcsolatunk, hanem azért, mert tudom a nehéz nap után is arra gondolt, hogy örömöt okozzon nekem, de ezt te valamiért nem tudod/akarod megérteni.
febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

#23

"de ezt te valamiért nem tudod/akarod megérteni."

Nem, tényleg nem, amikor senki nem kényszeríti, hogy aznap főzzön valamit. Pont erről beszélek.

Ha itt egy komoly kapcsolat lenne és komolyan szeretne kedveskedni, akkor egy héttel előre megfőzhetne és szánhat rá órákat, hogy tökéletes legyen a valentinnapi ebéd/vacsora. Ehelyett azt mondod, hogy milyen jó, hogy egész héten nem foglalkozott velem ilyen szempontból, de cserébe 10 perc alatt összerakott valamit...

febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Én a saját példámat írtam le, egy sima hétköznapi munkanapon, nem azt írtam, hogy ez volt a Valentin napi programunk. Mivel a kérdező olcsó megoldást akart, innen merítettem ötletet.

Ennyi erővel én is megfőzhetnék 1 héttel előre és nincs rá gond, de ki akar több napos kaját enni? Áhh, mindegy...elengedem ezt inkább. További szép napot kívánok!

febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#25

"Ennyi erővel én is megfőzhetnék 1 héttel előre"

Jah, csak mondjuk a párkapcsolat lényege, hogy ezt felváltva csináljátok, de ez csak egy példa.

febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ki nektek Valentin? Miért kéne ünnepelni, és megterhelő kiadásba verni magatokat? Minden nap örülhettek egymásnak, és ezt ki is mondhatjátok vagy kimutathatjátok egymásnak.
febr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!