Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szemét dolog lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szemét dolog lenne részemről, ha lelépnék egyedül edzeni úgy, hogy a párom a vendéggel itt maradna néhány órára?

Figyelt kérdés

A szitu a következő:

Párom haverja megkért minket, hogy hadd aludjon itt egy éjszakát, mielőtt visszautazik külföldre, amibe belementünk, ez azonban azt jelenti, hogy ma délután 2-től holnap este 7-ig kb itt lenne, tehát nem csak aludna.

Párommal együtt szoktunk edzeni menni alapvetően, viszont én ma nem akartam csak azért beszorítani a reggeli és a srác érkezése közé egy edzést, hogy "letudjuk", így én nem mentem vele edzeni. Mondtam páromnak, hogy majd én holnap elmegyek valamikor nap közben, azt gondolván, hogy nem probléma, hogy a vendég néhány órát nem lát engem, tökéletesen el tudna beszélgetni, játszani, stb párommal, nem értem, miért kéne végig itt lennem.

A reakciója az volt, hogy ez nem lenne valami fair dolog, mert ő nem tudja ugyanezt megtenni (mivel az ő régi ismerőse), és ő is szívesen menne máskor edzeni, amikor neki is kedve lenne, és mennyire gáz az, hogy ő itt maradna egyedül "szórakoztatni" a vendéget.


Én látom rosszul, vagy valóban ha 30 feletti emberekről van szó, akkor nem kell csak azért valakit bébiszittelni, mert "illik" végig itt lenni, amíg ő is itt van?


febr. 10. 12:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
67%

Én teljesen megértelek, szerintem neked van igazad. Szingliként is zavar, amikor más akarja magát rámtukmálni egy egész hétvégére vagy akárcsak arra a szabadidőmre, amikor végre azt csinálhatnám, amit ilyenkor szoktam. Főleg, hogy a saját házamban is őt kerülgessem és úgymond rá kelljen figyelni, etessem, itassam, szórakoztassam, lássam vendégül. Így meg, hogy a pasid haverja, nem érezném annyira felelősnek magam érte, szorakoztassa el e két pasi egymást, ha máskor megy a nagy duma, meg az ökörködés, akkor menjen ilyenkor is. Főleg felnőtt embereknél. Ugyanígy cselekednék és gondolkodnék, ahogy te.

Kicsit fel is húztam magam ezen a sztorin :D

febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
51%
És ő sem csinálna semmit, ha hozzád menne egy barátnőd?
febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem a haver a lényeg, nem akarja hogy egyedül menj edzeni.
febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Alapvetően párod haverja, bizonyos fokig semmi közöd hozzá, párod pedig valamiért rád akarja tukmálni bekényszerítve. Volt már ilyen hasonló vagy valamiért most jött ki rajta?
febr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet kérdező, elmentél végül?
febr. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

A vendégnek hamarabb kellett lelépnie néhány órával, így szerencsére nem kellett alkudozni, de tanulságos volt, hogy majd elbeszélgessek párommal, ki mit vár a másiktól.

Köszönöm a válaszokat.

febr. 12. 08:09
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!