Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szemét dolog lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szemét dolog lenne részemről, ha lelépnék egyedül edzeni úgy, hogy a párom a vendéggel itt maradna néhány órára?

Figyelt kérdés

A szitu a következő:

Párom haverja megkért minket, hogy hadd aludjon itt egy éjszakát, mielőtt visszautazik külföldre, amibe belementünk, ez azonban azt jelenti, hogy ma délután 2-től holnap este 7-ig kb itt lenne, tehát nem csak aludna.

Párommal együtt szoktunk edzeni menni alapvetően, viszont én ma nem akartam csak azért beszorítani a reggeli és a srác érkezése közé egy edzést, hogy "letudjuk", így én nem mentem vele edzeni. Mondtam páromnak, hogy majd én holnap elmegyek valamikor nap közben, azt gondolván, hogy nem probléma, hogy a vendég néhány órát nem lát engem, tökéletesen el tudna beszélgetni, játszani, stb párommal, nem értem, miért kéne végig itt lennem.

A reakciója az volt, hogy ez nem lenne valami fair dolog, mert ő nem tudja ugyanezt megtenni (mivel az ő régi ismerőse), és ő is szívesen menne máskor edzeni, amikor neki is kedve lenne, és mennyire gáz az, hogy ő itt maradna egyedül "szórakoztatni" a vendéget.


Én látom rosszul, vagy valóban ha 30 feletti emberekről van szó, akkor nem kell csak azért valakit bébiszittelni, mert "illik" végig itt lenni, amíg ő is itt van?


febr. 10. 12:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Legyen ki cseledkedik a vendegnek azert kellesz.
febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, felnőtt emberek vagytok - haver, tehát ismeritek, azaz nem tolvaj. Miért nem mehetnétek együtt edzeni? Ilyenkor ez nem "illik- nemillik" kérdése, nem kell felrúgni a napotokat teljesen miatta, nagykisfiú már.
febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Pár órára magára hagynad a barátokat a saját haverjával? Ez lenne szemetseg? Miért?
febr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Na ezt én sem értem. Kicsit szerintem az van, hogy ilyenkor mintha a vendég magasabb prioritást élvezne, mint mi ketten. A srác aki jön, jófej, tisztességes, kissé tapintatlan, hogy meghívatja magát több mint 1 napra, de ez mindegy, ettől független tök jól el van egyedül. Ha átjönne pár órára, nyilván nem lépek le “csakazértis”, de mivel a hétvége 80%-át itt tölti velünk, csak nem gondolhatja se ő, se a párom, hogy mindent köré szervezünk.
febr. 10. 12:27
 5/26 anonim ***** válasza:
39%
De honnan jön a kérdés egyáltalán? A pasid nehezményezte?
febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Igen. Ő vetette fel, hogy amíg itt van a srác, “illik” mindkettőnknek itt lenni, nekem pedig gáz lenne azért lelépni, mert akkor ő egyedül maradna vele úgy, hogy ő is vágyna arra, hogy akkor menjen edzeni, amikor akar.
febr. 10. 12:31
 7/26 anonim ***** válasza:
16%
Szeirntem csak annyi van, hogy kozos programnak gondolta a haverral valo logast, ami alol te "kihuzod" magad. Ezt o lojalitasi problemanak latja. EGy kapcsolat akkor mukodik jol, ha rugalmas es komporomisszumra hajlo mindket fel. Ebben benne van az is, hogy kozosen jelentek meg kulonbozo alkalmakkor, akkor is, ha a hatad kozepere nem kivanod. Ha o ezt keri toled, hogy reprezentativ modon legyel ott, mert neki ez fontos, akkor nem lojalis, ha erre nemet mondasz. Gondolom, amikor a szuleidhez mentek a vasarnapi ebedre o se mondja, hogy szar a kaja es ezert nem megy. Mert attol meg te erezned rosszul magad, hiszen nem lojalis, cserben hagy. Ennek fenyeben gondold ujra, hogy mennyire kolcsonos ez nalatok, es milyen kihatassal van a kapcsolatotokra.
febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#7 Alapvetően értem amit írsz, csak itt a kompromisszum mindkét oldalról adott és elvárt. Én a hátam közepére nem kívántam, hogy a haverja ilyen hosszasan itt legyen, de azt mondtam, hogy oké, akkor maradjon, még akkor is, ha a teljes hétvégét lefedi. Továbbá, a teljes időt itt töltöm vele/velük, több közös program is lesz. Ellenben amit kérek (kompromisszum másik oldala), hogy ebből a 24+ órából legyen 2-3, amikor a hétvégén azt csinálom, amit főképp szeretnék, és nem igazodom ahhoz, hogy itt van egy vendég.
febr. 10. 12:35
 9/26 A kérdező kommentje:
"Gondolom, amikor a szuleidhez mentek a vasarnapi ebedre o se mondja, hogy szar a kaja es ezert nem megy" - A hasonlat jó, csak 1: nem megyünk a szüleimhez ebédelni, 2: a szüleimnél ebéd plafon néhány óra lenne, nem 1 teljes nap.
febr. 10. 12:37
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi illetlenség nincsen. 1-2 óra nem számít ráadásul nem a te haverod, és a pasid vele marad. És azt sem várharja el senki, hogy te most egész nap semmit ne csinálj csak ülj otthon a kanapén mert a párodnak vendége van.
febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!