Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Személyiségzavaros férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyiségzavaros férfival lehetséges tartós kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fontos, hogy komoly, tartós, hosszú távú legyen a kapcsolat. Milyen tapasztalatok vannak, egy nehéz gyerekkorú, személyiségzavarral diagnosztizált ember is képes és alkalmas lehet erre? Arra hajlok, h adok magunknak esélyt de bennem van a félsz.

febr. 10. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Személyiségzavaros férfival"


Ebből nem derül ki semmi. Ez így nagyon nagyon tág fogalom.


Nekem is nehéz gyerekkorom volt és sokat bántottak. Alap dolgokat sem sikerült elsajátítanom és valószínű, hogy van is mentális zavarom, de nem diagnosztizálták soha. Viszont az ember mindig tud fejlődni és javulni. Olykor korlátozottan, viszont az már nagyon egyénfüggő, hogy ki mennyire tud megváltozni és teljesen elfogadhatóan funkcionálni. (Senkit sem nézek le, régen katasztrofális voltam, de valamennyit javultam és erre gondoltam.)


Mivel diagnosztizálták kérdező a kiszemelt embert?


Tudom, hogy a legtöbben ellene vannak az ilyen véleménynek de mivel én valamennyire benne voltam/vagyok ebben így nem ítélkezem előre, pedig sokak szerint az a helyes, hogy egy ilyen információ ismeretében azonnal a kukába dobják a másikat.


Összességében én azt tudom mondani, hogyha nem mutat ijesztő tüneteket és nincsenek olyan dolgokra utaló jelek, mint a önsorsrontás, zsarolás, manipuláció stb.. akkor megérhet egy esélyt, de ezt igazából neked kell tudni.

febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Tartós igen. Jó nem. De ha te szeretsz szenvedni, lehet, élvezni fogod.
febr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A személyiségzavarnak pont az a lényege, hogy nagyban akadályozzák a kiegyensúlyozott szociális kapcsolatok fenntartását. Párkapcsolatot főleg. Foglalkoznak vele, jár terápiába? Ott valamicskét tudnak rajt javítgatni, de ahhoz nagyon kell, hogy ő is akarja.
febr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
54%
Egészséges emberként semmi keresnivalód egy ilyen mellett és a legtöbb nem képes komoly kapcsolatra.
febr. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Az elsővel értek egyet.

Ismerd meg, nézd meg, mennyire hajlandó fejlődni és stabilitásra törekedni.

Ha tesz energiát ezekbe a dolgokba, akkor miért is ne érdemelne szeretetet?

Érintett vagyok valamelyest, és képes vagyok tartós kapcsolatra, és bőven tudtam fejlődni, de nem lehetne így, ha senki nem adott volna esély nekem erre.

febr. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy no hozhat pozitiv valtozast egy ferfi eleteben de csak is akkor ha szerelmes abba a nobe vagy a no nagy rahatassal van ra a kezdetektol, kulonben nem.
febr. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon nem mindegy, hogy milyen személyiségzavara van, mert van olyan, ami jól reagál a kezelésre van, amit egyáltalán nem lehet kezelni vagy nagyon nehéz akkoris, ha együtt akar működni...nem mindegy hogy paranoid/ szkizoid, esetleg border/nárci vagy csak kényszeres..
febr. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Ne pazarold az idődet egy ilyenre.
febr. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Megfelelő válasz: ha kezelve és kordában van tartva, akkor igen. Ehhez nyilván saját magáról tudnia kell és esetleg roham esetén fel tudja fogni. Ugyanez vonatkozik nárcira is.
febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Tartósan zaklatni fog időnként, mikor már épp azt hitted nyugtod van tőle. Ez végülis tartós, mert állandó.
febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!