Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem akarja, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akarja, hogy az exe megtudja, hogy mi együtt vagyunk, emiatt nem mutat be a barátainak. Ezt szerintetek rendben van így?

Figyelt kérdés
A barátommal 3-4 hónapja vagyunk együtt. Én 34 vagyok, ő 41. Amikor elkezdtünk randizni, akkor az ex-barátnőjével még együtt voltak és bár már eléggé kihűlt a kapcsolatuk, tulajdonképpen miattam szakítottak. A csajnak persze azt nem mondta, hogy más is van a képben, csak hogy már egy ideje nem érzi jól magát a kapcsolatban. Ez november elején volt. Most a hétvégén a szülinapja alkalmából találkozik a barátaival, de engem nem akar vinni, mert fél, hogy valaki elmondja a volt barátnőjének, hogy már mással jár. Szerinte még nem telt el elég idő. Nekem nagyon rosszul esik, hogy rejteget, ráadásul nem értem, miért kell hazudni az exének. Lehet, hogy ő is könnyebben tovább lépne, ha tudná az igazat. Vagy szerintetek türelmesebbnek kellene lennem?
febr. 16. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbb hazudott neki, most hazudik neked. Biztos ilyen emberre van szükséged?
febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, dugja még az exét is, csak neked mondja, hogy szakítottak.
febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%

Még nem érzi eléggé biztosnak a kapcsolatot.


Az én barátom sem akarta egy darabig elmondani az exének, hogy én vagyok.


Egy idő után viszont nagyon határozottan felvállalt és valamivel hidegebb lett a másik nővel.


Sajnos vagy sem az ex még mindig nem akarja elengedni a barátomat...

febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem nagyon rosszul esik, hogy rejteget, ráadásul nem értem, miért kell hazudni az exének."

Hazudik, rejteget. Távozz emelt fővel. Aki veled lehet, örüljön, és legyen büszke és elégedett.

febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem miken egy nőnek olyan faszi, aki vele csalta a párját.

Azt hiszitek veletek nem teszi meg?!?!

febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
TUdja az ex, hogy ex?
febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy hazug ember mindenkinek hazudik. Exnek is, meg valószínű neked is. Nem tegnap szakítottak, bőven elég idő eltelt már hogy különösebb aggodalom nélkül bemutathasson egy új barátnőt. Más indokot nem gyanítasz?
febr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rendben.
febr. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ex még nem ex, és a barátai is úgy tudják hogy még vele van, rólad pedig semmit sem tudnak. Kibúvókat keres, hazudik. Higgy a belső megérzésednek. Jól érzed hogy nem oké a pasi.
febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

4 hónap bőven elég és én nem tudnék hazudni a barátaimnak, úgyhogy nagyon bajos a pasi. Én ultimátumot adnék neki.


35/F

febr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!