Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyének akár nézni a férjem.....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyének akár nézni a férjem.. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A férjem mindig tagadja ha ivott.

Sajnos sokszor észre veszem rajta szinte minden nap, van hogy csak alig ivott de van olyan is amikor eléggé részeg..

Mikor nagyon ittas akkor agresszív, kB 2x megütött már.

Állandóan azt mondja ő nem iszik csak fáradt és azt látom rajta

A szüleinél tud inni, ők nem szólnak neki, mert nem szeretnek engem.

Amiatt mert én sokszor kérem a férjem hogy ne igyon, és emiatt ugye megy a veszekedés.

KB 2 éve megy ez.

27 éves vagyok, nem szeretném így le élni az életem.

Mindig csak ígéri hogy nem fog inni.

Szerintetek meg tud változni?



febr. 18. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akar, akkor nem fog. Válás :(
febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 hisztynka ***** válasza:
Alkoholisták nem változnak.
febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szereted, keresd fel az anonim alkoholisták, vagy a kékkereszt, hozzátartozói csoportját. Ott hallhatsz sorstársaktól történeteket. Ha el tudod oda vinni, és leszokik, akkor van még esélyetek együtt. Ha csak tagad továbbra is, akkor jobb lesz neked nélküle.
febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!