Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet eltérő szocializá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet eltérő szocializációból fakadó nézetkülönbségeket áthidalni egy párkapcsolatban? Átgondoltam, hogy mi zavarhatja a másik felet és erre a következtetésre jutottam.

Figyelt kérdés

A férfi már nagyon ideges, egyre türelmetlenebb. Arra gondoltam, hogy inkább egyik ismerősünket kérem meg a közvetítésre, mert a legutóbb is a szakadék széléről mentett meg minket.


Hogyan húzódjak a háttérbe és legyek tartózkodóbb? (Velem túl sokat foglalkoztak anno otthon, vele pedig alig-alig.)


Már a kapcsolat elején többször említettem neki a párterápiát. Ismerjük be, hogy a sérüléseinkkel együtt kezdtük el az egészet, és amiatt vannak nehézségeink.


Nyilvánvaló, hogy rossz mintát közvetítek és ebből kellene valamilyen módon lefaragni.



#túl sok feszültség felgyülemlik #egyre több nézeteltérés
febr. 22. 07:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez ertheto, senki nem akar valtozni, annyit meg nem ersz neki, hogy komoly munkaba kezdjen onmagan.
febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Most beszéltünk. Megint szent a béke.


Azt szokta emlegetni, hogy a finomhangoltságom, mint jellemvonás kifejezetten bejön neki.

febr. 22. 09:24
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akar változtatni meg újrakezdeni, akkor ez van, el kell fogadnod.
febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon ezo irányba viszed a kapcsolatot. Látszik, hogy próbálod érzelmileg és értelmileg mélyíteni, de nem részen érted, hogy ez mit is jelent. Nem kell ezt ilyen spiritualisan megközelíteni.
febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!