Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kene tennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kene tennem ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok, fel eve van parkapcsolatom. Voltak hullamvolgyek sajnos de egyutt attudtunk lendulni az akadalyokon. Par napja ahogy telefonozott mellettem a parom egy csomo noi nevet lattam a fb keresesebe egymas utan. Nem szoltam erte mert nem akartam ennrk figyelmet szentelni de bantott engem nagyon.. keves onbizalmam van es tudom hogy ebbol ered az hogy nekem ez ennyire faj.. szo szot kovetett tegnap es elmondtam nrki hogy mellesleg az sem esik tul jol h eloben, ha mellette allok kepes mas nok segget , vagy igazabol mindegy miet de ugy megnezni hogy en olyankor olyan kellemetlenul erzem magam hogy hihtetlen.. nagyon szeretem de ezek a dolgok tole tudnak fajni.. azt nondta h van szemem nekem is es nem baj ha en is esetleg megnezem a masikat. De mondom en direkt figyelek erre ha mrllettem vagy hogy ne... annyit mondott h szerinte nincs baj ezzel. Ennyivel lezarta.. nem tudom mit kene hinnem vagy gondolnom . En szo nelkul ugyse fogom tudni mrgallni...szerintetek fer ez tole ? Vagy mit gondoltok?

22/N


febr. 25. 11:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
9 es koszonom :) segit kicsit atlatni a dolgokat
febr. 25. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!