Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem volt egy bunkó beszólás?

Figyelt kérdés
Nagyon meghíztam, és próbálok fogyni de még nincs sok eredménye. Barátnőmet nagyon zavarja, hogy mennyit eszek.. A napokban elkaptam egy megfázást és ma belázasodtam, nem kívántam semmit. Mondtam is neki, hogy egész nap alig ettem, mégsem kívánok semmit. Erre azt mondta, hogy nem is baj, hogy most legalább egy napig nem eszek, rám fér. Ez csak szerintem volt bunkó megszólalás, vagy túlreagálom?
febr. 25. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl kedves megjegyzés, az biztos, de akár bele is férhet. A hangsúly is fontos.
febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Bunkosag,oltsd le.
febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Most tökre olyan vagy, mint a nők. Ők ugyanezt csinálják, de tőlük "normális", egy férfi ezen ne akadjon ki. Inkább fogyjál le akkor. Vagy hizlald fel a barátnődet.
febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bunkó volt.
febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Nem halálos téma, de valamilyen szinte bunkó volt. Én addig nem lennék jóban vele, amíg nem szívja vissza. Ha a komoly oldalát nézzük: ettől nem lesz egészséges fogyás és betegség alatt pontosan fontos - egészséges keretekig - magunkra erőltetni az evést, tehát óriási hülyeséget mondott. Legalább hozzá kéne tennie, hogy nem gondolta komolyan és buta volt. Ilyet nem mondunk és főleg nem betegség alatt! Ezen az is gondolkodjon el, aki szerint a pasi eltúlozta.


35/F

febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez valóban bunkó beszólás volt, nem szabadott volna így lereagálnia.

Viszont gondolkozz el azon, hogy miért is kaphattad. Felteszem eleve nem tetszik neki, hogy így meghíztál, és az sem, hogy nagyon nem is teszed magad oda annak érdekében, hogy lefogyj. Ez a próbálsz tenni érte, de eddig nem sok eredménnyel, meg hogy zavarja mennyit eszel pont erre utal. Az nem próbálás, hogy repetának csak kis adagot szesszel. Gondolom ez frusztrálja. Beszéljétek meg.

febr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bunkó beszólás volt, nyilván nem véletlen. Gondolom nem tetszik neki hogy meghíztál, és úgy sejti hogy ez így is fog maradni.
febr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!