Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
13 éve vagyunk együtt a férjemmel van egy két éves gyermekünk. A férjemet abszolult nem érzem közel magamhoz az utóbbi időben (egy éve). Utoljára augusztusban voltunk úgy együtt. Hiába közeledek vagyis már nem, mert könyörögni nemfogok. Megértem, hogy fáradt sokat dolgozik értünk teszi. Mondja, hogy szeretlek, mindent megis vesz nekünk, de közben ha bármi történik akkor én csinálom rosszul, semmihez sem értek ilyenkor nem értem hirtelen mi történik és már nagyon fáradt vagyok 😔 Teljesen egyedül érzem magam, persze itt a kicsikém ❤️ sehova nemjárok hiába akarok menni bárhová neki nincs kedve vagy oda megyünk ahova ő szeretne. Sajnos én olyan tipus vagyok aki hallgat és tudom, hogy az nemjó. Szívem szerint elmennék, de imádja a kicsit és a kicsi is rajongásig szereti(apa mindent megenged) Így maradok.Abban biztos vagyok, hogy nem csal meg, hiszen mindig együtt vagyunk, kivétel ha dolgozik.Szeretem a férjem és hiányzik de nem vagyok már az a boldog nő. Egyetlen örömöm a gyermekem.
febr. 25. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Minden hazassag ilyen, az eger is megunja az egy lyukat, mondta Nagy Fero. Szervezz sajat programot, probalj fuggetlenedni, keress szeretot. Vagy valj el.
febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
10 év alatt bőven volt lehetőséged megismerni. Ne mondd, hogy az utóbbi 3 évben változott meg, mégpedig gyökeresen!
febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben kívülálló nem tud segíteni.


Ha nem beteg, nem impotens, akkor az örök törvény érvényesül: ha velem nem, az azért van, mert mással.


Mi az oka? Meghíztál? Törődsz magaddal? Ápolt vagy?


Szedd össze magad! Kezdj el kirívóan magadra adni: kozmetikus, fodrász, új ruha. Járj a gyerekkel tornázni, vidd neki való játékos, fejlesztő foglalkozásokra, barátkozz, csinálj programokat.

Ha kérdőre von, mondd, hogy tartson veletek, veled. Ha nem akar, akkor is menjetek.


Ne hagyd magad depresszióba lenyomni, mert ördögi kör!

febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

El lehet válni, szeretheti hétvégi apukaként is. Egy kapcsolathoz/házassághoz hozzátartozik a szex és az is kimozdultok kettesben, hármasban. Valamint, hogy tisztelettel beszél veled.

Ő egyedül azért van veled, mert ott a gyerek, de ha jön más a képbe úgy kivág téged mint a sicc és nem fogja nézni a gyereket se.

Tehetsz bármit, mehetsz plasztikai sebészetre is, lehetsz világi qrva is őt az se fogja meghatni.

febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Márpedig az utóbbi egy évben változott sokat.

Persze én se vagyok tökéletes.lett felesleges +kg(voltam már ennyi és akkor minden szuper volt).járok körmöshöz,kozmetikushoz meg néha fodraszhoz,othon festem a hajam.

Én a kicsivel mindenhová megyek,mindenféle klubba hármasba meg max boltba.ketten utoljára terhesség előtt voltunk valahol.

Én nemtudnám megcsalni számomra az elitélendő.

Köszönöm az ötletet megpróbálok kicsit kirívóbb lenni!

febr. 25. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz jó ötleteket kapni innen. Neked kellene annyira ismerni, hogy kitaláld, hogy mit kellene tenni.
febr. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!