Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatok ilyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok ilyen típusú férfivel, aki mindent hárít?

Figyelt kérdés

A barátom akarmin van vita, legyen szó akár jelentéktelen dolgokról, mindig mindent tagad, semmibe soha nem látja a felelősségét, soha nem mondta, hogy elnézést, sőt elmondása szerint 52 év alatt mióta él sose tévedett senkivel szemben es sose hibázott semmit, tőlem se kért soha elnézést a 3 év alatt.

Sőt, ha ő téved azt is rámkeni, hogy az én hibám volt, ha rossz pénzügyi döntést hoz,( szerencsejáték) az pont miattam volt mert felidegesítettem aznap vagy 2 évvel ezelőtt es pont akkor jutott eszébe.

Ha peche van az is miattam, ha elfordulnak tőle emberek miattam minden, pedig ő az aki a hátam mögött kibeszélt mindig es röhögtetett.

Ha elkapom valamivel, azt is van képe tagadni, simán, szégyen nélkül, bizonyíték sem bizonyíték, a többi nővel csak barátok, nincs köztük semmi, képzelődöm, beteg vagyok es azokkal is röhögtet, mert így dicsekszik, hogy ő milyen kapós, rá milyen féltékenyek


febr. 26. 07:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Menekülj.ilyen emberrel nem lehet egyuttelni.
febr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Emlékeztet a nárci exemre. Minek hallgatod a szenvedését és miért vagy önkéntes bűnbak? Hagyd ott a francba.
febr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is nárcisztikus.
febr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Hogyha nincs önbecsülésed, rongyként fognak veled bánni. Normális emberek első, max második hazugságnál lezárják a kapcsolatot.
febr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkabb csak annyi kerdesem van hogy ezt miert jo neked..
febr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a talasztalatom hogy a randi első fél órájában faképnél hagyom.
febr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Persze, mert a randi első fel órájában kiderül, hogy ilyen a természete
febr. 26. 09:13
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Sok nő ezt igényli, xar a kapcsolat mégis ragaszkodik hozzá ☝️
febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom ez a nyomorult volt a legjobb az összes közül. Aranyból van a farka...
febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

Férjem is hasonló, bár nem ennyire elharapódzott a helyzet.


Ő csak a hétköznapi konfliktusokban nem ismeri fel a szerepét, ő már csak annyit fog fel, hogy rá, szegény, ártatlan férfire valamiért kiakadt az asszony. Szerencsére az évek alatt azért sokat fejlődött ebben, már volt, hogy beismerte a szerepét és ki is mondta hangosan, de általában nem ez a helyzet.


Szerencsére nálunk nincsenek ilyen komoly dolgokból problémák (nők, pénzügyek, stb..), mint nálatok. Ilyen esetben nem tudom, mit tennék, mert azért ezek rendesen meg tudják keseríteni az életet.


Az lenne a legjobb, ha a párod belátná, hogy dolgoznia kell önmagán. Emellett te csak a saját tetteidre lehetsz hatással, szóval a reakcióidon kellene elmélázni, hátha meg tudod törni valamivel ezt az ördögi kört.

febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!