Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 30 évvel idősebb férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 évvel idősebb férfivel "élem ki a vágyaim". Meddig lehet ezt csinálni? Van benne valakinek tapasztalata? Mennyire normális, hogy ennyivel idősebb férfihoz vonzódom?

Figyelt kérdés

Én 27N, Ő 57F.


Nekem is van párom és gyerekem, neki is. (Sőt neki már unoka is, aki idősebb a lányomnál.)

Nem akarja felrúgni az eddigi életét egyikünk se, de irtó jó vele a szex. Emellett figyelmes, kedves, lovagias stb. Jó vele lenni...


Tudom, hogy nem helyes, de annyira a bűvkörében tart, hogy nem bírok elszakadni Tőle, pedig szerettem volna. De nem megy egyszerűen. Meglátom, hozzám ér vagy ha csak rágondolok az együtt töltött percekre rögtön "felforr a vérem" és oda az elhatározásom.

Kedvelem mint embert, de nem vagyok belé szerelmes. Viszont mint férfi szexuálisan őrülten vonz.


És tudom, hogy ez "nem normális".


Van ennek a kapcsolatnak így értelme?

Mit tegyek, hogy ne vonzódjak hozzá?

Zavar, hogy egy ilyen idős férfi ekkora hatással van rám...


Tapasztalat, tanács, vélemény minden jöhet.


2018. jún. 12. 17:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem rogysz össze? Gerinc nélkül biztos nehéz lehet állni.
2018. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Várj még 10 évet és amikor 67 lesz már tuti nem fogsz vonzódni hozzá, az is lehet, hogy már halott lesz.
2018. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Hát ez minden szempontból hányinger, de neked egészségedre.
2018. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Mindig kivancsi voltam: milyen erzes ilyen allati szinten letezni? Vannak osszetettebb gondolataid a "öö nedvesedik, gyere tedd be öö" kombonal is? Nehez elhinni.
2018. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
én azt mondom csináld amíg jólesik, egyszer élsz! már benne vagy, tehát mindegy hogy mikor hagyod abba. csak ne mondd el senkinek, főleg a párod ne tudja meg soha. miért zavar hogy vonzódsz hozzá? biztos van egy kis apakomplexusod talán, meg tetszik a pasi. és biztos jobb vele mint a pároddal. hát hajrá :) az már a párod hibája hogy nem foglalkozik veled rendesen, nem a tiéd.
2018. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Természetesen nem azt vártad,hogy a gyakori oldalán bárki is helyeselni fogja a történetedet, ami valóban nem épp' erkölcsös.


Ha jól érzed magad Vele, úgy,ahogy előttem is írják, teljes titokban tartva folytasd, amíg jól érzitek magatokat együtt. Ne keresd a miértet.

2018. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%

A legidősebb 35 évvel volt több nálam.

Jó volt vele a szex. Aztán kiderült, hogy gerinctelen görény, és már nem tudtam férfiként nézni rá.

2018. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%

A korkülönbség sem normális (harminc év azért durva), az viszont, hogy mindkettőtök csalja a párját úgy, hogy gyerekeitek is vannak, az mindennek a legalja. Hogy tudsz te így tükörbe nézni? Persze a kifogások megvannak, lovagias, meg a tenyerén hordoz, ja... Ha téged ennyivel meg lehet venni, szánalmas vagy. Remélem, a gyerekeidet nem hasonló erkölcsök szerint neveled, mint amik mentén élsz, már ha lehet az esetedben erkölcsökről beszélni...

Döbbenet, hogy mennyi önző, primitív, önuralomra képtelen ösztönlény van a világon

2018. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Goldolj bele, hogy ő biztos nem szexelne veled, ha te lennél 57, ő pedig 27. Nem megalázó ez így? Naív vagy, bár szerintem te is tudod, hogy ez a kapcsolat csak a szexről szól.
2018. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Stabil gerinc eladó.
2018. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!