Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a barátommal mert féltékeny voltam és nagyon megbántottam és haragszik rám napok ota és hogyan békíthetném ki hogy megbocsásson? nagyon megbántam már hogy ilyen hülyeséget kérdeztem tőle.. 3 éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés

febr. 26. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Csinálj neki paprikás krumplit, aztán elégítsd ki szájjal!
febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Okkal voltál féltékeny? Nekem inkább úgy tűnik a soraidból, hogy te nagyon megalázkodsz az embernek és egy emberi lábtörlő vagy. Egy kapcsolat nem ilyen.
febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miről van szó pontosan?
febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy, mert el fog hagyni.
febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Elmondad neki mi bànt. Neked ehhez jogod van. Haragszik? Nem baj. Majd átgondolj a leglözelebbi lépéseit. Ne érezd magad rosszul ilyen miatt!
febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha valaki egy kérdés miatt drámázik, mi fog történni egy valós problémánál?


Helyedben átgondolnám mennyire passzoltok!

febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi volt a konkrét helyzet, mert ugye nem mindegy, hogy alaptalanul vádaskodtál és letámadtad, vagy hogy ténylegesen félreérthető szituáción kaptad rajta...Meg van itt még kismillió tényező, például amúgy hogy bánt veled eddig, flörtölt-e más lányokkal, stb.
febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!