Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak az emberek párkapcsolatban/házasságban, ha egyszerűen nem megy?

Figyelt kérdés
Mindenfelé olyan embereket látok, akik alapvetően kicsit sem illenek össze, van egy olyan kapcsolatuk, amiben több a szenvedés, mint az öröm. Nyilván, kivételek mindig vannak. De komolyan szüksége van erre az embernek? Társas lények vagyunk, rendben van. Akkor a vágyainkat egy olyan kapcsolatban is megélhetjük, ahol mondjuk hetente-kéthetente találkozunk, majd mindenki megy a dolgára. Stresszmentes élet.
febr. 27. 10:52
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam, hogy talán normális vagyok, hogy ebből nem kérek.
febr. 27. 23:43
 22/22 anonim ***** válasza:
34%
Hát az vagy. Szerintem szánalmas ez a sok kamu és kirakatkapcsolat, ami belül rohad, de azért erőltessük, akkor is ha belepusztulunk, hogy kifelé elhitessük, nekünk aztán összejött. Lehet gondolkodni ki mit ad(ott) fel egy hisztis tyúk vagy egy egoista kan miatt.
febr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!