Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy a cikk írója még nem volt kapcsolatban és az apján/tesóján kívül egyetlen egy férfit sem ismer?

Figyelt kérdés

[link]


Van olyan aki tényleg elhiszi, hogy egy nő lehet túl önálló stb?


Mindig arról van szó, hogy férfiak nem értenek a nőkhöz, ebből a cikkből nekem az jön le, hogy ez ugyanúgy igaz a nőkre! Nem csoda, hogy ennyi hülyeséget hordanak össze itt is, meg a közösségi médiában is a férfiakról, amikor ilyen sületlenségeket terjesztenek!



#cikk #általánosítás #zagyvaság #Valótlan állítások
febr. 27. 13:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

9, ha figyeltél, én is ezt írtam. Sehol nem védtem, csak azzal nem értek egyet, hogy nekem személy szerint, vagy másnak, adott ember mitől ne lehetne túl sok valamiben, akár úgy is, hogy kapcsolatban vannak már. Igen, ha kialakul a túl... érzés, akkor szakítás lesz valószínűleg, de ettől még az illető túl sok a másiknak és ez kapcsolatban történik, amire te azt írtad nem lehet.

A cikk írója meg arról ír, hogyan ne legyél túl sok, hogy nehogy kirakjanak.

Itt futnak össze a szálak.

De, akkor ismét leírom, hogy a cikk túláltalánosít és ahelyett, hogy arra ösztönözne, hogy önmagad legyél és a saját jellemedhez, habitusodhoz, értékrendedhez keress valakit, inkább arra sarkall, hogy vegyél vissza mindent minimumra, nehogy hibázz. Ez hülyeség és nem is működik hosszútávon. Épp azoknál jön elő később a túl... a kapcsolatban, akik ilyen szarokat elhisznek és szerepet játszanak az ismerkedési fázisban. Mert, mikor elkezd a saját lényük kibukkanni, kiderül, hogy az sok, vagy épp kevés a másiknak. És sajnos vannak, akik évekig játszák meg magukat.

Szóval lazán lehet valaki túl, csak akkor fel kell tudni ismerni, hogy nem egymást keresik a továbbiakban.

febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#11: Hát akkor lehet jobb lett volna úgy fogalmazni, hogy mindenkinek lehet rossz napja vagy fáradt, ingerült. Akkor szokott túl sok lenni a másik. De a lényeg: az egész cikk egy hatalmas nagy hülyeség.
febr. 27. 13:58
 13/18 anonim ***** válasza:

Továbbra se a rossz napról van szó, hanem arról, hogy a kapcsolat egyik, vagy mindkét résztvevője vetít, hónapokig, évekig, hogy megfeleljen. Mondjuk alapul veszi ezt a szennyet, amit megosztottál és, bár ő törtető típus, nem megy továbbképzésre, egyetemre, mert, fél, hogy lekörözi a párját, vagy majd megeszi az ideg, hogy a pasi haverozni jár, de mosolyogva engedi útbak, mert ezt "így kell", ő így olvasta. De, ezt nem lehet a végtelenségig. Előbb, utóbb előjön a valódi énje, ami lehet, hogy a párjának valóban túl sok. Nem azért mert fáradt, hanem mert az első pillanatban is túl sok lett volna, ha a másik őszinte és magát adja.

Mint, az én példámban a sráccal, aki sokkal magabiztosabbnak és önállóbbnak "adta el magát" hónapokig. Így a kapcsolatban derült ki, hogy túlságosan várja az irányítást és így, már a kapcsolatban lett túl sok. Ennél érthetőbben nem tudom elmagyarázni.

De, azzal, hogy ezeket a szarokat osztogatod, valójában nekik termelsz hasznot és nézettséget. Szoval, lehet nem tenném, ha nem akarom támogatni.

febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Else olvasok ilyeneket...
febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%
Igen, hülyeség a cikk. De te rákattintottál, elolvastad, megosztottad.
febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Már az első mondatnak sincs értelme (kik gondolják ezt?), utána meg egy rakat általánosító hülyeség. Pár év múlva az MI fog írni ilyen semmitmondó cikkeket. Most még emberek vesződnek vele, de minek.
febr. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#13: Igen van olyan is, de nem mindenkit olyan könnyű ám megvezetni így. Tekintve mennyien jönnek össze úgy, hogy a szerelemnek nyoma sincsen úgy nem könnyű megvezetni így valakit, mert eleve lehet érezni, hogy valami nincsen rendben + miért is számít a gyakori megosztásnak?🤣🤣🤣 Ez egy név nélküli oldal, nem a Facebookon osztottam meg. Sok itt válaszoló nőről már eltudnám képzelni, hogy olvas ilyeneket, ugyan mit számít az a pár ember aki megnyitotta egyáltalán?
febr. 28. 08:40
 18/18 anonim ***** válasza:
Rendben. Nem az én szegénységi bizonyítványom, hogy nem érted. (Sok sok nevető fej hihihihi 🤦‍♀️)
febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!