Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy a baj?

Figyelt kérdés

Sokat szoktam beszélni a párommal, ha belekezdek valamibe szinte mindent el akarok neki mondani, de ő meghallgat.

Engem érdekelt néhány dolog az elsőző kapcsolatairól, ezért megkértem hogy meséljen arról az adott lányról. És bőszavúan mondott egy csomó dolgot, megkérdeztem tőle ugyan ezt az adott kérdést csak rám vonatkozóan és rólam alíg mondott egy mondtatot is, szóvak szűkszavúan fogalmazott. És ez engem most bánt, hogy ez rosszat jelent esetleg sújosat.

Egyébként több mint fél éve vagyunk együtt, viszont már majdnem 2éve ismer.

Mit gondoltok erről?


febr. 27. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Alig vagytok együtt kérdező hiába "ismer" két éve téged.

Lehet nincsenek annyi élményeitek, hogy mondjon rólad többet? Úgy érzi, hogy teszteled és nem vesz benne részt? Idegesíti, hogy nem bízol benne? Esetleg még őt szereti, inkább vele lenne? Nem tudom, ezek kérdések. Nem írtál semmi konkrétumot.

febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

A feleségem megkérdezi: Szeretsz?


Mit lehet erre mondani?????????

febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Jah ahol nincs probléma ott csinálni kell. Te voltál kíváncsi az exére most ne hogy emiatt te legyél már megsértődve.
febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy meg elég beteges felfogásod van hogy ismerni akarod az exeket...
febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen elég nagy baj a viselkedésed, az éretlen idióta faggatózásod, az, hogy magadból indulsz ki, az hogy kombinálsz, meg gyártod a problémát oda ahol nincs. Nagyon ügyesen haladsz afelé, hogy újra szingli legyél.
febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is van baj... Veled, az agyadban van valami gubanc.

Ki a f_$zt érdekel az ex? Hát téged meg a hozzád hasonló embereket.

febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Minek faggatózol a valamikori kapcsolatairól, nőiről? Aztán meg ha valamit nem úgy mond vagy tesz ahogy pont szerinted kéne akkor meg baj van mert hát az exéről többet beszélt... Nem értem minek hasonlítod magadat vagy a kettőtök dolgát az exéhez ill az ő dolgaikhoz. Minden kapcsolat más, minden ember más, egyazon ember másképp viselkedhet egyazon szituációban veled és másképp mással.

Jó tanács : ne kérdezz olyat amire nem akarod hallani/tudni a választ!

febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%

Minek hasonlitgatod magad exekhez?

Majd ha ex leszel te is addig ráérsz ezzel.

febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!