Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan nő, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akinek a férje/párja nem akar szexelni? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Nő vagyok én is és már elég kétségbe esett emiatt. Jó lenne valakivel beszélgetni, aki hasonló helyzetben van. Plusz információ hogy 31 és 32 évesek vagyunk és minden más téren jól működünk együtt.
febr. 29. 19:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
#20 Akkor miért nem kérdezed meg tőle, hogy mi az igazi ok? Mert amit hablatyol, az nem az. Vallja be. Amúgy több tanácsot nagyon nem lehet adni, írták páran, hogy milyen így.
febr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Apás szülés volt? Ha igen, akkor hogy viselte?

AZ egyik legjobb haverom attól készült ki, hogy bement szülni a feleségével és nála szakadt el a cérna. Kértek segítséget, próbálták rendbe hozni a dolgot, de sajnos nem sikerült. Mint sok minden másra erre is fel kell készülni, hogy nem olyan mint a filmekben és lehet belőle trauma.

Személyes tapasztalatom is leírnám, 29 éves koromban 9 hónap párkapcsolat után volt egy komoly motorbalesetem, 6 hónapig nem tudtam kikelni az ágyból, nem kívánom senkinek. A baleset másnapján beszéltem a párommal és mondtam neki, hogy nem jó a helyzet és nyugodtam tovább léphet mert nem egy rokkant férfibe szeretett bele...szerencsére kitartott mellettem. A baleset után kb 2,5-3 évvel próbáltunk újra szexelni, volt ami működött, de nagyon rövid ideig. kb 5 év telt el addig mire úgy meg tudtam d..ni mint a balesetünk előtt. Többször beszéltünk erről és mondtam neki, hogy ha akar alkalmi partnert én támogatom, mert nem tudom megadni számára azt amire szüksége lenne.

márc. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Hasonló hölgy szeretőm volt 10 évig mint te kedves kérdező, lehetnél te a következő 10 évre
márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

21# nem tudom belőle erőszakkal kikényszeríteni, mi az igazi ok. beszéltünk már róla annyiszor, hogy én is unom a témát. végülis mindegy is, hogy mit mond, a lényeg hogy szex szinte nincs, az ok több mint nyilvánvaló. és nem írták páran, hogy milyen így, konkrétan csak a kettesnek hasonló a helyzete, mindenki más tanácsolni szeretne, amit bár köszönök, de itt nem nagyon van mit tanácsolni.

22# ezt tőlem kérdezed vagy a kettestől? nálunk a gyerekek után még egy ideig viszonylag rendben voltak a dolgok, nem a szüléssel volt a gond (amiben egyébként nem vett részt). de a 2#-nél tényleg lehet ez a gond.

márc. 1. 12:34
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
3# voltam. Most jutott eszembe, hogy vidd el pajzsmirigy kivizsgálásea! Nálunk az volt a gond, nem volt vágy, pajzsmirigy alulműködése volt. Tesztoszteron meg minden ilyen fontos!
márc. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul, eltelt 10 szexmentes év és most már undorodom a szextől magától is.
márc. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
26# és azt tudod, hogy miért lett vége a szexnek?
márc. 2. 11:36
 28/33 anonim ***** válasza:
76%

Mitől lesz vége szerinted? Mindig ugyanattól, az egyik fél már nem kívánja a másikat.

A részletek tökmindegyek, nem kell kutatni, erőltetni, javítgatni, foltozgatni. Élj vele, vagy mással, ugyanott köttök ki, nullához közelít előbb utóbb a vágy.

márc. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Valamilyen oknál fogva mégis vannak párok akik hosszú évek után is szexelnek, tehát nem lehetetlen élve tartani a vágyat, még ha nem is sokaknak sikerül. Nem hiszem hogy ez törvényszerű lenne
márc. 2. 12:58
 30/33 anonim ***** válasza:
Én kb a szüleid korosztálya vagyok, szexelnek a szüleid?
márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!