Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan nő, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akinek a férje/párja nem akar szexelni? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Nő vagyok én is és már elég kétségbe esett emiatt. Jó lenne valakivel beszélgetni, aki hasonló helyzetben van. Plusz információ hogy 31 és 32 évesek vagyunk és minden más téren jól működünk együtt.
febr. 29. 19:06
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Új kapcsolatban összebújnak a 70-80 évesek is , ezt bizonyosan tudom, mert olvasgatok fórumokat, ahol ez a korosztály osztja meg 20 éve egymással a gondolatait, de a régi párok, az igazán régiek, már nem.
márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
A szüleim 20 éve elváltak. Azt akarjátok nekem mondani, hogy mindenki aki azt állítja 15-20 év után is hetente szexel, az hazudik? Tehát így 32 évesen egyszerűen ennyi volt? És ez oké?
márc. 2. 17:18
 33/33 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem is mindenki de nagyon sokan hazudnak.
márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!