Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös kasszán vagyunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös kasszán vagyunk a férjemmel, de hazudik a pénzügyekben. Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Nekem saját keresetem jelenleg nincs, a 3 hónapos kisbabánkkal vagyok itthon. A gyereknek mindent én veszek a megtakarított pénzemből, amiből már alig van, meg abból a pénzből amit látogatóktól kaptunk. Nem veszek magamnak semmit, a háztartásra megy el nagy része és üzemanyagra. A férjem pedig kölcsönkéreget és ma derült ki, hogy a fizetése egy részét is letagadja. Nem iszik, nem dohányzik, nem nőkre költi, de nekem az esik a legrosszabbul, hogy nem is a gyerekre. Egyszerűen idegesítő, és elárulva érzem magam. Én reagálom túl? Mi a teendő ilyenkor? Külön kassza ugye akkor lenne csak opció, ha legalább dolgozni tudnék, de így…
febr. 29. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Lehet, hogy úgy gondolja, nem jól osztod be a pénzt. Amúgy nemsokára nagy bajban lesztek, a kölcsönt adók is elfogynak egyszer, meg a megtakarított pénz is, inkább ezen agyalj. A letagadott pénz is lehet, hogy már hitelre megy.
febr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A következő fizuból mindig rendezi a kölcsönöket, ezt biztosra tudom, csak így mindig a következő fizetése kevesebb. És végülis azt nem tudtam meg mire megy a letagadott pénz, lehet az is kölcsönök rendezésére. Rengeteg vita van emiatt, és úgy érzem semmit nem számít neki amiket kérek tőle.
febr. 29. 19:43
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Közös kaszán vagytok egy ideje és nem tudod mennyi a fizetése? Vagy hogyan van ez? Hogy-hogy a saját gyerekére nem költ el pénzt? Mindig ilyen fukar volt? Ha igen minek szültél neki? Szerintem ha ő nem gondoskodik a gyerekről az a legnagyobb probléma, lehet ő milliomos is akkor is úgy gondolnám.

Írjam azt, hogy külön kéne tőle menned?

febr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
24 órás műszakjai vannak, és attól függ a fizetése, hány van egy hónapban. Tehát elég változó. Nem fukar ő, de sosem tudott letenni pénzt, mert mindig elfogyott hónap végére. Viszont most, hogy nekem nincs fizetésem, és többen lettünk elég rossz irányba ment el ez a dolog. Nekem is megfordult már a fejemben, hogy külön legyünk.
febr. 29. 20:08
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tedd meg minél előbb.
febr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Húzz el dolgozni.
febr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, látom szövegértési problémákkal küszködsz.
febr. 29. 20:40
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha közös a kassza, miért nincs rálátásod a bankszámlájára?


Mi közös kasszán vagyunk, én tudom az ő belépőkódját, ő az enyémet, nem mintha okunk lenne nézegetni egymás számláját, de bármikor megnézhetem, mennyi egyenleg van a kártyáján, meg is mondja, és a nagyobb költéseinket is

megbeszéljük, hiszen ettől közös a közös kassza, hogy a másiknak mindenféle pénzáramláshoz köze van.


Nálatok ez itt az elején el lett szúrva.

febr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Megmondta, mennyi van, csak kevesebbet mondott. És pont egy tranzakciót akartam megnézni, és úgy vettem észre, hogy nem annyit kapott, mint amennyit mondott. Eddig nem néztem, mert eszembe sem jutott, hogy ilyet csinálna. Én is neki mindenről beszámolok, miket fogok venni, miket vettem, amikről szükséges a véleményét is kikérem. Most jöttem rá, hogy ez egyoldalú.
febr. 29. 20:53
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Akkor miért nem kéred számon?
febr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!