Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Barátnőm kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátnőm kissé féltékeny?

Figyelt kérdés

Szerinte nem lehetnek lány barátaim akivel beszélek? (Olyan lány ismerőseim vannak akikkel sosem volt köztünk semmi, és nem is lenne, mivel barátnőmet szeretem) Viszont a barátság az fontos szerintem. Az egyik lány barátom/haverom (hosszú ideje stabil kapcsolatban él), már jó ideje mondja, hogy jó lenne összefutni. Viszont én barátnőmre hivatkozva visszautasítottam a találkozást.

Barátnőm mindig arra hivatkozik, hogy tudja én sosem csalnám meg őt. Viszont ismeri a lányokat, tudja hogy milyenek, nehogy elcsábítsanak.


febr. 29. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%
Lehet csak önbizalomhiányos a barátnőd, nem feltétlenül hisz minden más nőt ribinek, és ő sem feltétlenül az. Lehet magát nem tartja elég vonzónak, más lányoknál hátrébb rangsorolás magát. Erről beszélhetnél vele őszintén, hogy mi az oka a féltékenységének, esetleg együtt kereshetnétek vmi megoldást. Ha látja rajtad, hogy emiatt nem kidobni akarod, hanem jobbá tenni az egészet valószínűleg jobbá méh fő benned bízni. Amúgy Lehet vmi rossz tapasztalat is. Nekem is volt olyan pasim, aki előadta, hogy a kolléganőjével csak jó haverok, meg amúyis el van jegyezve a csaj, aztán persze kiderült, hogy kavartak,szóval erre se lehet manapság alapozni semmit. Illetve az nem opció, hogy bemutasd őket egymásnak, együtt menjetek el vmerre?
márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Invitáld orvoshoz, mert fejében van a baj.
márc. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!