Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Barátnőm kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátnőm kissé féltékeny?

Figyelt kérdés

Szerinte nem lehetnek lány barátaim akivel beszélek? (Olyan lány ismerőseim vannak akikkel sosem volt köztünk semmi, és nem is lenne, mivel barátnőmet szeretem) Viszont a barátság az fontos szerintem. Az egyik lány barátom/haverom (hosszú ideje stabil kapcsolatban él), már jó ideje mondja, hogy jó lenne összefutni. Viszont én barátnőmre hivatkozva visszautasítottam a találkozást.

Barátnőm mindig arra hivatkozik, hogy tudja én sosem csalnám meg őt. Viszont ismeri a lányokat, tudja hogy milyenek, nehogy elcsábítsanak.


febr. 29. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezd meg, ezek szerint hiába van kapcsolatban veled, ő is elcsábítana más férfit? Vagy csak másokat néz r.ibancnak?
febr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Hát ezek alapján én is arra saccolok, hogy ő egy jó nagy ordas lotyó már bocs.


Vagy azt hiszi, hogy rajta kívül mindenki luvnya csak ő nem.



Nem tudom melyik a rosszabb, de, hogy mindkettő rossz az biztos.


Én ha te lennék jól elrepíteném a jó édesanyukákájába aki a gondolatai alapján szintén egy ringyó.

febr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Így, ahogy leírtad egyáltalán nem gáz pedig szerintem,hogy van lány haverod is. Akkor lenne az,ha állandóan együtt lógnátok meg chatelgetnétek 0-24 úgy, hogy van barátnőd.
febr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Egyszerűen magából indul ki. A feltűnően féltêkenykedőeknek mindig vaj van a füle mögött.

Egyébkênt meg nem a lányokon fog múlni a megcsalás. Ha valamelyik rád is mászik, neked ott van a "nem" opció.

febr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Kissé? Hagyjuk már. Olyannyira féltékeny, hogy minden nőben ellenséget lát és nem esik le neki, hogy hiába mászna rád ezer nő egyszerre szívesen te akkor is elutasíthatod őket. Pszichológust neki ha vevő rá, mert az önbizalma mínuszban toporog, nyilván hogyha nem akar hozzá járni, illetve nincs eredménye akkor jobb külön válni tőle, mert megfogja keseríteni az életed nagyon, a havernő csak a kezdet...
febr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
A barátnőd még annyira nem is gáz, az enyém volt hogy szó szerint eltüntette a csajt úgy hogy azóta se láttam.
febr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a fiú lány barátságban, vagyis felnőttként a férfi no barátságban. Nekem sosem működött, a paromnak sem. Nálam ismerkedésnél ez egy kizáró ok. Soha nem akarnám, hogy miattam feladja a barátait, de nekem nem férnek bele a másik novel kettesben eltöltött programok.
márc. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Viszont kb rá sem nézhetek más nőkre. Dolgozni sem dolgozhatnék velük, ha úgy adódik (a szakterületemen akadnak nők is).
márc. 1. 09:03
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress normális nőt aki nem korlátoz be, s kinyílik a világ.
márc. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-nak

Jó hat ez durva, azért nyilván erről nálam nincs szó.

Meg az is más, ha valakik gyerekkoruk óta barátok, mert ott biztosan nem a szexuális vonzalom volt a kapcsolat elindítója.

De az, hogy zavarja, hogy nőkkel dolgozol vagy egyáltalán szoba állsz, az nem egészséges.

7-es voltma

márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!