Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kik a boldogabbak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kik a boldogabbak?

Figyelt kérdés
Ismerősi körben azt tapasztalom, hogy aki kapcsolatban van, az folyton panaszkodik, hogy fáradt, stresszes, vitáznak a párjával, stb. Aki meg szingli annak meg az a baja, hogy egyedül van, nem szereti senki, nincs párja, nincs állandó szex, stb. És van olyan is, aki hangoztatja, mennyire boldog egyedül, hogy szabad, de süt róla, hogy társra vágyik. Nőkre és férfiakra ugyanúgy igazak a fentiek ahogy tapasztalom. Persze tudom, hogy a legjobb egy jól működő párkapcsolat, de abból ma nagyon keveset látok. Ti szingliként vagy kapcsolatban voltatok boldogabbak? Éa kapcsolatra nem az első pár hónapot értem, amikor még ott a rózsaszín köd, hanem egy minimum pár éves együttélést.
márc. 1. 13:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem mindegy, hogy ki miért szingli...ha már ezt a kifejezést használjuk...


"Szingli" sokaknál ez azt jelenti, hogy ő jól érzi magát egyedül, de ha akarna és szeretne akkor hamar találna valakit.


De van egy olyan megfogalmazás is, hogy egyedülálló...ki melyiket használja ugye.


De az egyedülálló szó inkább arra utal, hogy szeretne de semmi nem jön össze.


Jelen esetben én hiába próbálkozom 4 éve a kutyának sem kellek.

Persze 1 évig még tök jól elvegetál az ember..deutána már rosszabb lesz.

márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

4 hónap múlva leszek 33, és 2 hónap múlva lesz 10 éve, hogy egyedülálló, bár igazából mindig is... Eltelt az életem így. Ez azért már sok volt a "jóból", nagyon szarul vagyok már rég.

DE! Ha egy vonzalommentes, szóbeli/érzelmi, esetleg fizikailag is bántalmazó kapcsolatban kellene sínylődnöm, amiben mivel nő vagyok, még a szakács- és takarítónő szerepet is be kellene töltenem, mert ugye ezt (is) várják el tőlünk a férfiak, inkább kötném is fel magam már ma. Másmilyen kapcsolat pedig nekem úgysem jönne össze.

márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
89%
8 év együtt élés után imádok szingli lenni. Azt csinálok, amit akarok, azt eszek, amit megkívánok, oda megyek és addig maradok, ameddig nekem tetszik. Nem kell senkinek semmiről beszámolnom, sem egyeztetnem. Nem kell a másik után pakolnom, takarítanom. Legfőbbképpen pedig annyit szexelek, amennyit akarok. Már nem kell hűséges nőként megrohadnom egy impotens férfi mellett.
márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudom és nem is érdekel. Azt tudom, hogy az idő előrehaladtával csökkentek a lehetőségeim. A korábbi tapasztalások világosan megmutatták, hogy akire szükségem lenne már a 2.gyerekét várja kb. Elment a fókusz más irányba és inkább azt csinálom amihez értek és szeretek. Olyan alacsony a libidóm, hogy a szex sem hiányzik szóval már nem tragédiaként élem meg. Hanem végtelen szabadidő és lehetőség. Kár érte de ebbe ennyi volt. Kihozom belőle a legjobbat és közben jól is érzem magam? A többi meg kit érdekel? 🤷‍♂️

F

márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!