Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változzak meg hogy kevésbé “érdekeljen” a párom és kevesebb időt akarjak vele lenni?

Figyelt kérdés

Ha rajtam múlna akkor minden nap egész nap a párommal lennék, mindig ő jár a fejemben és hiányzik ha egy órára is külön vagyunk. Nyilván (sajnos) dolgozni muszáj de azon kívül folyamatosan vele lennék.


8 éve vagyunk együtt.


Az első pár évben ő is ilyen volt velem, de 1-2 éve ez megváltozott és ő egyre gyakrabban szeretne külön programra menni. Nyilván tudom hogy ez tök normális és egyetlen rossz szavam sincs erre, de magamban nagyon rosszul esik hogy addig se velem foglalkozik. :(


Azt hittem 2-3 év kapcsolat után ez majd elmúlik mert mindenhol azt mondják hogy azután mindenki lenyugszik de én nem, én ugyanúgy vele akarom tölteni minden pillanatom.

Azt mondják ez “nem egészséges” úgyhogy “kényszerítem” magam hogy én is elmenjek ide-oda néha nélküle, járok programokra meg sportolni is, de borzalmas és mindig azt számolom mikor mehetek már haza hogy a párommal lehessek végre.

Kb a legjobb két hét volt életemben amikor covidosak voltunk és törvény kötelezett rá hogy otthon együtt legyünk mindketten folyton. 😅


Mit csináljak ezzel? Már egyértelmű hogy magától nem múlik el mint ahogy vártam. De akkor mitől tudnék “leszakadni” róla?


(Nincs féltékenység a dologban, 30 évesek vagyunk, együtt élünk, én vagyok a nő, nem tudom mi lehet még releváns infó.)


márc. 1. 15:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pont az a baj, hogy igényed sincs barátokra és a párodat akarod magad számára minden szerepben és talán azt is szeretnéd, ha neki is te lennél a minden. Hát, ez neki óriási nagy teher lesz, ha kicsit is eltávolodna tőled, mert bizony eljön az a szakasz, amikor a kapcsolatban is kicsit külőn utakra vágyik az ember. A szimbiózis, ami benned van, nem vàltott át differenciálódásba, ami alapján úgy akarnàl kapcsolatban maradni hogy kőzben felfedezed a párod nélkül újra önmagad és rájöttök, hogy külön is jó, meg együtt is. 5 éve van együtt barátnőm meg a férje, 1 éve házasok és már rég túlvannak a differenciálódási szakaszon. Nem az egymás iránti érzéseikben élték át ezt a távolodást, hanem abban, hogy a munkahelyi sikerességük nem ugyanúgy alakult, a következő cél érdekében a baràtnőm férje meg kell vàrja a feleségét, mert nincsenek most egy szinten, nem mer barátnőm vállalni egy külföldre költözést, amíg nem érzi jobbnak magát a munkájában. Amúgy van köztük 6 év tehàt logikus, hogy a pàrja előbb szintet lépett a munkájában és nem kíván Magyarországon maradni. Aztán nyilván magasabb pozival több munkaideje is lett a férjnek, amit megintcsak meg kellett tanuljon elfogadni a baràtnőm. De ebből nem volt köztük vita, meg érzelmi kilengés, mégis adott volt egy élethelyzet, amiben egyértelműen véget ért a tipikus szimbiózis, és kezdetèt vette a differenciálódás. Még mindig tart, de ettől még, hogy nincsenek egymásra cuppanva, harmonikus a kapcsolatuk.
márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Szállj ki!

Ő jár jobvban.

máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!