Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom kirakni a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom kirakni a barátnőmet a házból??

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt, de nem akarok vele lenni, mert idegbeteg, sokszor nekemjött, kihasználja hogy nem lehet bántani egy nőt, ma pl összeszólakoztunk, és a torkomnak ugrott, utánna lefogtam kicsit erősebben,hogy érezze hogy nem kéne a torkomnak ugrani, akkor egyből elkezdett siránkozni, hogy jajj hát nekimegyek milyen férfi vagyok, egy lánnyal de erős vagyok! Nem akarom megütni, de most már nem kellett sok amikor már 15mp- ig folytogatott kb... Nem akarok vele lenni, mert egy idegbeteg elmeháborodott nő. Én tartom el már fél éve, amint van egy kis pénze, egyből elszórja. Mindegy ez most lényegtelen, szüleim házában lakom, és nemtudom innen elküldeni, mert közel van a munkahelye, amúgy vagy 50 km re lakik. Nem tudok tőle megszabadulni egyszerűen. Kérlek segítsetek!! Ide van bejelentve tartózkodási helyként. Amikor felhozom neki, hogy költözzön el, azt kapom, hogy költözzek el én!

márc. 1. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Kilehet rakni. Jelentsd ki onnan majd tedd az utcára a böröndjét.

Megver téged szard le hogy fig bejárni dolgozni az az ő gondja.

márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a te szüleid háza, így könnyebb dolgod van. Bár nem egy szép út, de ha tényleg nagyon gáz a helyzet, és kijelented a lakásból vagy te vagy akinek a nevén van a ház, akkor jogtalan felhasználója a lakásnak, és rendőrségi úton már kénytelen elhagyni. Nem buzdítanálak erre egyáltalán, csak úgy tudom, hogy jogi úton ez így megy. Kérj segítséget a szülőktől és a barátoktól, hogy legyen lelkileg erőd ehhez a megpróbáltatáshoz. Lehet, hogy a szüleit hívnám fel, hogy költöztessék vissza magukhoz.
márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor kirakhatod.

Ha másképp nem megy, rendőrt is hívhatsz. Szabadulj meg tőle minél előbb!

márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid tudják az okmányirodában elintézni. A tartózkodási cím ideiglenes. Addig él, míg a tulajdonos vissza nem vonja. Aztán zárcsere. A cuccát add oda azért. Ha balhézik, rendőr.
márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%

O.O ???!!!!!


Ekkora papucs nem lehetsz b.aszod.

márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

#5

Ne bántsd a kérdezőt, nem papucs csak egy bántalmazó kapcsolat áldozata.

Szerintem nagyon is sokat mondó hogy még így sem üti meg a nőt mert nő.

márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudjatok, tényleg nem túl szép hozzászólás az enyém (5-ös voltam), de most kicsit lesokkoltam. Azért ezt így most tényleg elképzeltem, és mi mást írjak? Ezt simán meglehetne oldani pillanatok alatt.
márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség holnap! Aztán takarodjon a francba.
márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Hasonló helyzetben voltam nőként. Velem is el akarta tartatni magát és életveszélyes kirohanásai voltak. Az ilyet sarokba szorítani nem szabad. Télen ha nincs hova mennie, nem jó ötlet utcára lökni. Ő januárban felmondott a munkahelyén. Megmondtam, kap fél évet, hogy összeszedje magát anyagilag, aztán hazamegy az anyjáékhoz. Nem küldtem januárban, mert nem volt náluk fűtés. A fél év alatt nem kértem a rezsibe, hogy tudjon félrerakni. Ezalatt lett új munkahelye. Júniusban megpendítettem, hogy most már mehetne. Nekem már új párom volt, sokszor nála is aludtam. De ez se volt elég ok arra, hogy elmenjen. Aztán egy nap összecsomagoltam neki. Tombolt. Felmenekültem a szobámba és rettegtem. De végül elment. Szerintem rettenetes veszélyben voltam.
márc. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Te tartod el, de közel van a munkahelye? Ez csak nekem tűnt fel? Ez hogy?
márc. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!