Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihasználtam a barátnőmet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználtam a barátnőmet? Mit csináljak, hogy ne haragudjon rám?

Figyelt kérdés

Egyik este kicsit borozgattunk otthon, kettesben. Egyikünk se itta magát öntudatlanra, de azért kétségkívül becsiccsentettünk, ő talán jobban, de nem volt öntudatlan. Szeretkeztünk, egyébként ő kezdeményezett, és egy kicsit "durvább" voltam, mint egyébként. Nem kell semmi extrára gondolni, jobban megszorítottam a csuklóját, látható helyen szívtam ki a nyakát, meg a cicijét egy helyen, meg volt egy kis fenekelés. Semmi extra, amúgy is szokott ilyesmi lenni köztünk, csak most ezeknek nyoma maradt másnapra. Amikor megtörtént, akkor élvezte, még külön mondta is, hogy nagyon jól esett neki.

Másnap viszont teljesen kiborult, hogy ez túl sok, kihasználtam őt. Azóta távolságtartó, pedig bocsánatot kértem, próbáltam beszélni vele.


febr. 19. 08:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
33%

Semmi extra, csak másnap lett rajta néhány zöld foltocska, ilyenek ezek a nők, minden apróság miatt hisztiznek...

Nem érted, hogy mi a baj, ugye? Mert ha részeg akkor meg lehet vele tenni bármit.

febr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
22%
Nem vagy normális. Szakítanék is veled. Ha eddig nem szerette, most azt gondoltad, mindent lehet?
febr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
14%
Az ivás rossz, értem?
febr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
56%
Nincs oka hisztizni.Ahhoz,hogy kiszívd a bőrét nem is kell durvábbnak lenni.Kenje be magát alapozóval.És ne dugjon csak józanon,ha ennyire zavarja.Ha akkor jól esett neki,utána se pampogjon.
febr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

#1 Azért nem bármit csináltam, hanem amit akkor kért, élvezett.

#2 Ugyanazt csináltam, mint máskor, úgy ahogy épp kérte. Alapvetően azt nem szereti, ha másnap nyoma van a dolgoknak, pláne látható helyen. Annyi volt most a különbség, hogy erre most egyikünk se figyelt.

febr. 19. 09:07
 6/32 anonim ***** válasza:
35%
Borszivast nem ertem.. semmi ertelme .. viszket is..
febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
33%
Dobd ki ha egyszer olyan idióta.
febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Esetleg mondana valaki valami hasznosat, ami segíthet a békülésben?
febr. 19. 11:56
 9/32 anonim ***** válasza:
56%
Semmi nem segít,csak,ha abba hagyja a duzzogást,és rendesen elmondja mi baja van.
febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
52%
Dobd ki. Mit értetlenkedsz? Egy HP! Mit nyavalyogsz vele? Kovetkezoleg kitalálja, hogy megerőszakoltad. Megvárod?
febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!