Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parommal juniusba leszunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parommal juniusba leszunk egy evesek,viszont ugy erzem nem lepett tul az exen random felhozza es mikor mi juniusba megismerkedtunk azelott par nappal meg talalkoztak 5 evig voltak egyutt Szerintetek ot szereti meg?

Figyelt kérdés

márc. 1. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Igen, őt szereti.
márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam, aztán visszament az exhez, aki egy nárcisztukus idióta aki verte is, de a szívnek nem tud parancsolni🤣 Ez volt az indok.
márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Sanszos. Beszélgessetek. Sokkal többet! Ja, és őszintén!
márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogyha emlegeti sokszor, vagy akárcsak nem teszi magát oda a kapcsolatba veled, látod, hogy nincs lélekben veled akkor őt szereti, vagy kötődik hozzá nem jó módon, illetve lehet egyszerűen nincs rajta túl rendesen az exkapcsolaton.

Nem biztos, hogy szerelmes belé, szereti. Beszélgetni kéne vele mint írták előttem.

márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal hagyd ott. Komolyan mondom. Tapasztalat. Aki egy qrva szót is kiejt az exéről az felejtős. Őt szereti és előbb utóbb vissza is fog hozzá menni
márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!