Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért elhagynátok a csajotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért elhagynátok a csajotok?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, és nem túlzok azzal, hogy még nem éreztem ilyet, ugy erzem megszerettem. Viszont bevallott olyan dolgot, hogy egyszerre volt kettővel is már. Nos olyasmi nem zavar egy lányban, ha már volt szerelmes és lefeküdt a barátjával, de egy ilyet bevallani...Úgy érzem félre ismertem, és emiatt kurvának nézem most totál, főleg ha elkepzelem, hogy egyszerre szopatták és nyomták is. Ti szakítanátok vele emiatt?

És ne jöjjön szerintem senki azzal, hogy a múlt az múlt, egy rendes lány nem csinál ilyet! Én meg nem akarok az lenni, hogy majd ha már gyerekeink is lesznek, elválunk amiért megcsalt, mert aki ilyesmit ki próbál, ennyire f*sz imádó, az előbb utóbb úgyis megcsal. Vagy csak én gondolom túl?



ápr. 27. 20:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Mi van mar ... Egy nonek nem lehetnek vagyai fantaziai nem elheti meg ezeket a szexben???


Rogton le kell ribizni ha nyitott szexualisan?


Persze ha egy pasi van 2 csajjal az milyen meno mar!

ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged ez ennyire zavar , akkor már most engedd el az egészet.

Ha valakit igazán szeretünk, akkor úgy szeretjük ahogy van. Mindegy mit tett korábban. Elfogadjuk a vágyaival, tetteivel együtt. Biztos hogy szereted?

Nem vagy túl magabiztos, ha már most az jár a fejedbe megcsalna késöbb, azaz kevés lennél neki.

ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan hoztátok fel a témát? Csak eldicsekedett vele vagy bevallotta?

Szerintem mindenkinek van múltja, és ez alapján nem ítélnék el senkit, mert akkor nagyon sok kellemetlen dologért lehetne másnak hátatfordítani, pl ha valakinek már sok kapcsolata volt, ha volt valakinek legalább 1x csak szexkapcsolata, ha valaki csak az idősebb pasikat kedveli bármi.

Nem lehet, hogy csak sokat ittak?

Ha nem vágyik rá, szerintem nincs mitől félned, de te érzed. Ha ennyire megváltoztak az érzéseid irányába, akkor viszont baj van. Próbáljatok erről beszélni, de ne k.rvázd le.

ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha ilyenért szakítasz, készülj fel az örök egyedüllétre. Nem, nem volt mindenkinek hármasa, de akármilyen szexuális élménye amin meghökkenhet a kis prűd lelked, az a 90%-nak tuti.
ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
55%
Szóval te szent vagy. Kit érdekel mi volt a múltban? Az a lényeg hogy szeret. Túl gondolod. Amúgy is kuvából lesz a legjobb feleség. 41f
ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Paul Atreides ***** válasza:
95%

Nem.

Viszont te egy hányinger keltően álszent ember vagy.

Azt ne mond, hogy te nemet mondanál 2 szép nőnek a szexre, ha nem lenne párod és ott lennél egy olyan szituációban. Mert ez csúnya dolog, ugye?

ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt dolgod hármasban, vagy bevállalnád két csajjal, szerepelt a kívánságlistádon valaha akkor nincs konkrétan elítélni a csajod kérdező...
ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
*+jogod
ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
58%

Ha jól néz ki a csaj, passzold le nekem.

Nekem kellene hosszú távra is.

ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Gáz vagy...
ápr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!