Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Középkorú, egyedülálló férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú, egyedülálló férfiak, tőletek kérdezem! Miért nem hajlandó változtatni a barátom? Ld.lejjebb.

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk kapcsolatban, középkorú vagyunk. Akkor találkozunk, amikor ő akarja, nem változtat a napi rutinján semmit, a kedvemért. Vannak hétvégék, amiket egyedül töltök, mert ő "pihen". Közben kötődik, ragaszkodik hozzám, csak hát...agglegény. Segítsetek, hogy kezeljem ezt? Egy biztos, nincs másik nő.
márc. 2. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Egy nőért sem éri meg megváltozni.
márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem egyeznek az igényeitek.
márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Barito ***** válasza:
100%
Nem vagy számára (elég) fontos.
márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod eldönteni, neked ez elég-e. Minden róla szól, hosszú távú változásban ne bízz. Ideiglenesen változhat ha megérsz neki annyit, de úgyis minden visszaáll a régi kerékvágásba.
márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
“Hasznos” kategória vagy….. nem vagy elég fontos neki…
márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ha elválnék, ugyanígy viselkednék. Igazából az hogy egy fedél alatt éljek egy nővel megint, az kizárt. Az is hogy alkalmazkodjak egy nőhöz. Mivel az ég világon mindent meg tudok csinálni, nem vagyok nőre utalva. A pihenés? Mindennél fontosabb, anno huszonévesen tepertem, güriztem, ez a világ már elmúlt.


Mondom, ha elválnék, de erre nincs esély, jól működünk. Az udvarlás, felesleges körök futása, bájgúnárkodás már nem az én stílusom.


Kedves kérdező, a középkorú férfiakat már jobban érdekli a saját kényelmes életük, mintsem feladnának azt. Főleg aki elvált, az már nagyra becsüli azokat az órákat, amikor egyedül lehet. Ez van.

márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Öt éve vagyok elvált középkorú férfi és én vagyok a világ egyik legnyugodtabb embere azóta :)

Nincs az az Isten,hogy egy nőt akárcsak fél órára is az életembe engedjek többé :) Nyugalom,szabadság,megmarad a pénzem,csend van - ezt nem adom fel még egyszer soha !

márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

#7 ugyan ez csak elvált nőként, egy egy éves gyerekkel. Elég nekem ő, nem kell még egy nagyra nőtt gyerek.

Plusz ez a szabadság semmihez nem fogható.

márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
:D A végén még kiderül, hogy a normális embereknek az egyedüllét való egy kapcsolat után. Szerintem belefáradtunk ebbe a mocsok tengerbe ami a párkeresést és az ismerkedést illeti.
márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 hát meg amúgy is az elején mindenki adja a szépet és a jót, hogy bevágódjon a másiknál, később meg úgyis kibújik a szög a zsákból...én ezt untam meg...
márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!