Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Középkorú, egyedülálló férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú, egyedülálló férfiak, tőletek kérdezem! Miért nem hajlandó változtatni a barátom? Ld.lejjebb.

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk kapcsolatban, középkorú vagyunk. Akkor találkozunk, amikor ő akarja, nem változtat a napi rutinján semmit, a kedvemért. Vannak hétvégék, amiket egyedül töltök, mert ő "pihen". Közben kötődik, ragaszkodik hozzám, csak hát...agglegény. Segítsetek, hogy kezeljem ezt? Egy biztos, nincs másik nő.
márc. 2. 14:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha egyébként rendben van, fogadd el.
márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10. Jogos! Egy idő után az ember rájön hogy az életben nincsenek csodák, minden egyfajta rendszer szerint működik. Nem olyan nagy baj ez, el lehet kerülni a csalódásokat. Én személy szerint már nem hiszek az embereknek, nem is keresem a társaságukat. Ami kötelező azt muszáj, de köszönöm, jobb egyedül. :)
márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 mikeXxX ***** válasza:
44%
Eleve ha mindig megfelelő vagy egy nő számára akkor pedig papucs leszel a szemèben tehát lehet ezèrt csinálja de persze lehet más oka is .
márc. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok már szingli, de a hétvégéimet folyamatosan páromhoz igazítottam. Távkapcsolatban és egymás közelségében is. Úgyhogy nála probléma van.


35/F

márc. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!