Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párodnak 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párodnak 15 másodperce sincs rád napközben?

Figyelt kérdés
Ennyi kellene egy messenger üzenet elolvasásához, még csak reakciót sem vártam volna rá, csak annyit, hogy olvassa el. Ha 5 órán keresztül el sem olvassa, te mit gondolnál? (Nyilván nőktől kérdezem leginkább.)
márc. 2. 16:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mennyiszer találkoztok, vagy már együtt éltek?
márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Semmit. Majd ír, ha lest rá alkalma. Ha sürgős, akkor felhívnám, ha nem, akkor nem tennék semmit. Neki is van elfoglaltsága napközben
márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1: nem élünk együtt

#2: megadom a számát, akkor nyugodtan legyél te a párja, ha ennyi önbecsülésed sincs

márc. 2. 17:17
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Ha hiszed, ha nem mi a férjemmel napközben semmit nem beszélünk. A munkahelyen kb semmi időnk nincs.

Délután amikor találkozunk, akkor szoktunk beszélgetni, illetve hétvégén. Ha meg valami nagyon halaszthatatlan van napközben, akkor telefonálunk.


Szerencsére egyikünk sem szereti az egésznapos pötyögést a semmiről.

márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de mennyiszer találkoztok? Telón beszélgettek? Nem mindegy kérdező.
márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#3 hát ezek szerint neked sincs túl sok.
márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Újabb kapcsolat, ahol az igények egymás közelében sincsenek, kompromisszum 0. Most meglepődtem...

Jöhet a következő.

márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk is előfordul, hogy a férjemnek nincs ideje a telóját nézegetni munka közben, és nem válaszol az üzenetemre. Ha fontos, felhívom. Ha nem annyira fontos, megértem, hogy dolgozik, és nincs ideje üzeneteket olvasni, majd este megbeszéljük. Tudom, hogy szeret, és nem arról van szó, hogy negligálja az üzenetemet. Ő is szívesebben csevegne velem, mint hogy dolgozzon, de valakinek pénzt is kell keresni.
márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Semmi ugyet nem csinalok,ha nem olvassa el 5 oran at. Van eleg munkam nekem is. Nem csinalok pronlemat aprosagokbol. Nem kotekszem. Az szonnali uzenetolvasas nem a szeretet fokmeroje nalam.
márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Dolgozik, alszik, van valami elfoglaltsága . . . nem pörögnék rajta, majd elolvassa, ha lesz rá ideje/figyelme/kapacitása.


Mert ha fontos, felhívom, ha nem fontos, akkor megírom. Ha nem volt fontos, és megírtam, de időközben fontos lett, akkor felhívom.

És ezt a férjem is tudja, hogy nem kell minden üzenetemre "ugrania", mert amire "kell", amiatt úgyis fel fogom hívni.


36/N

márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!