Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párodnak 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párodnak 15 másodperce sincs rád napközben?

Figyelt kérdés
Ennyi kellene egy messenger üzenet elolvasásához, még csak reakciót sem vártam volna rá, csak annyit, hogy olvassa el. Ha 5 órán keresztül el sem olvassa, te mit gondolnál? (Nyilván nőktől kérdezem leginkább.)
márc. 2. 16:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Egy utolsó szexet még összehoznék, ha máshogy nem megy, akkor lefognám, de még utoljára megdugnám, aztán szakítanék.
márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

#3 a #2 válaszoló vagyok. Köszi, van párom. Figyelmes, jól megvagyunk. És nem nyaggatjuk egymást, ha épp nem ér rá a másik. 5 óra nem sok. Akár dolgozik, akár pl barátokkal van. Társaságban sem illik mással beszélgetni.


Szerintem rendben van az önbecsülésem, és a kapcsolatom is.

márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szánom-bánom vétkemet, de nem vagyok a telefonomhoz nőve. Sokszor több mint napi 5 órát nincs nálam. Azt mindenkivel megbeszéltük, hogy ha baj van hívjanak folyamatosan, mert ha pl a kertben vagyok biztos nem fogom a 2-3 csörrenést meghallani, de ha folyamatosan hívnak, akkor tudom, hogy dobjak el mindent és rohanjak felvenni. Nos, a messenger üzenet nálam a "majd megnézem este, ha kicsit nyugisabb időm lesz" kategória.

Ebből kiindulva semmit nem gondolnék, max annyit, hogy van jobb dolga is, mint a telefonját nyomkodni.

márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"megadom a számát, akkor nyugodtan legyél te a párja"

Ilyen könnyen lemondanál a "párod"-ról?

Akkor mi a probléma?

márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%

"megadom a számát, akkor nyugodtan legyél te a párja"


Te nem szereted a párodat, csak birtokolni akarod. Nem csodálom, hogy nem válaszol az üzenetedre. Azt csodálom, hogy még a párod, és nem lépett olajra.

márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Simán láthatta értesítési sávban az üzenetet
márc. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
32%

Sokan túlreagálják a kérdezőt és nagyjából érthető. Mi is néhány óra alatt keressük egymást. Ha én nem reagálok valamire, akkor párom küld egy mosoly jelet. De általában akkor én is szoktam mondani valamit, például hazafelé beugrok valahová. Múlt héten meg is jegyezte tévesen, hogy meg sem nézem az üziket. Aznapon tényleg elfoglaltabb is voltam. Jogosan tette volná szóvá, csak valamit nem tudott... Én levettem az értesítési jelzéseket. (Nem miatta.) Ebben semmi birtoklási vágy nincs! Úgyhogy tartózkodni kéne ilyenektől.


35/F

márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Sőt: exemmel az volt a szokás, hogy k.b. 3-óránként beszéljünk. Párom nem a telefonálós-beszélgetős típus még így velem sem - pláne közös élet mellett. Ezért mi ahelyett írogatunk. Azzal több beszélgetés is jön össze, mint kényszeres telefonálgatással.
márc. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a dolgot két oldalról is meg lehet közelíteni.

Egyrészt, ha egyébként szoros és jó a kapcsolat, akkor nyilván nem szándékosan teszi ezt, hanem mert vannak az életében top priorok, utána jöhet a magánélet.

Másrészt viszont, ha te úgy érzed, kerül vagy hanyagol amúgy is, akkor nyilván ez egy néma visszajelzés, ami a fontosságodat illeti. Ha benned van a kétely, ő meg nem egyenes veled, érdemes hallgatni a megérzéseidre.

márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Engem se zavar, én egyetemre járok, ő dolgozik. Ha fontos felhívom, egyébként meg majd találkozunk este. Jobban szeretek normálisan beszélgetni, napközben meg arra úgyse lenne idő.
márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!