Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem szerint túl sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint túl sokat költök magamra és kicsit visszább kéne vennem. Ti mennyit költötök magatokra havi szinten?

Figyelt kérdés

Bevallom, nincs túl sok baratnőm, akivel ezt meg tudnám beszélni, aki van, ő havi szinten is a többszörösét költi mint én.

3 gyerek van és mi ketten felnőttek. A férjem dolgozik, én tartósan gyesen vagyok.

Kíváncsi vagyok, hogy ki mennyit költ csak magára. Én havi 25 körül költök. Ez tényleg kirívóan sok lenne?


márc. 3. 10:17
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyi a sok, az attól függ, mennyiből gazdálkodtok. A 3 gyerek - 1 kereset kombó nem sok jót sejtet.
márc. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi a fizud, éheztek-e, stb. Ha amúgy mindenetek megvan, ez abszolút nem sok, mondhatni semmi. Én csak a sportbérleteimre ennél picit többet költök havonta.
márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
88%
Ja bocs most látom, hogy nem dolgozol. Akkor érthető lehet.
márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
88%
En kb 150-et.. 25 egyaltalan nem sok, pláne ilyen arak mellett.
márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
A férjem fizetése netto 380E körüli, az enyém (2gyes+3csp) 120E körüli. A gyerekek 10,8,7 évesek.
márc. 3. 10:26
 6/44 anonim ***** válasza:
12%
Minek mentél hozzá egy sóher emberhez?
márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
94%
Őszintén szólva én azt sem tudom, hogy hogy tudtok 5-en megélni 500 ezer forintból.
márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
63%

Ezek már az ismerkedéskor is kiderülnek.

Nem volt ilyen hogy nem hívott meg, vagy felezgetett?

Teljesen ki lehet ezeket szűrni!

Ilyennek szülni, kész öngyilkosság…..

márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
93%
500 ezer 5 főre??? Az nagyon kevés, itt a bibi. Mire költöd amúgy azt a 25 ezret? Haj, köröm, ruha, vagy mi van pontosan benne?
márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
39%

Egyáltalán ez hogy ő számolgatja a pénzt?

Vagy ki ossza neked?

Nem vetted észre hogy zsugori bolond ?

márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!