Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem szerint túl sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint túl sokat költök magamra és kicsit visszább kéne vennem. Ti mennyit költötök magatokra havi szinten?

Figyelt kérdés

Bevallom, nincs túl sok baratnőm, akivel ezt meg tudnám beszélni, aki van, ő havi szinten is a többszörösét költi mint én.

3 gyerek van és mi ketten felnőttek. A férjem dolgozik, én tartósan gyesen vagyok.

Kíváncsi vagyok, hogy ki mennyit költ csak magára. Én havi 25 körül költök. Ez tényleg kirívóan sok lenne?


márc. 3. 10:17
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Igen, ezert vagyok velük még gyes-en.
márc. 3. 19:00
 32/44 anonim ***** válasza:
75%

#26 De ha a nő van kizsigerelve, az ALAP, ugye?:D Dolgozzon teljes állásban MELLETTE, EGYEDÜL hordja a gyerekeket iskolába, végezze a hàzimunkát, tanuljon velük, menjen velük orvoshoz, táppénzre, stb.

Szerinted miért nem talál munkát?Mert apuka SEMMIT nem csinálna meg ezekből, azért!

márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, bárcsak ne ilyen lassan csepegtetnéd a részleteket.

Ilyen tekintetben se sok ez a pénz, hiszen így is épp elég dologról mondasz le.

márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
74%

#26 Mit dolgozzon iskolában?Legyen takarító?Pont annyi szabadsága lenne, mint bármelyik másik munkavállalónak.

Legyen iskolatitkár?Hát ahhoz érteni is kellene valamihez, meg elég ritka ilyet kifogni.Ráadásul nem is tűrné el neki senki, hogy állandóan táppénzen van a gyerekek miatt.

márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudsz mást mint avonozol vagy ilyesmi.

Az is több mint a semmi.

márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
39%

#32 én is nő vagyok, akivel ordítozol.

Eddig nem tudtuk,hogy sérültek a gyerekek. De ha iskolás, nem sérült gyerekek mellett az egyik fél 2 állásban dolgozik, a másik meg otthon van, mert ép iskolás gyerekek mellett éppenséggel lehet dolgozni, ugyanis mindenki ezt csinálja, akkor indokolatlan, hogy az egyik fél tegye tönkre magát heti hét napon át, míg a másik otthon csinálja a kb semmit. ( igen, tudom, mi a háztartás, és 2 munkahelyhez képest, iskolások mellett igenis semmi.) De mivel a gyerekek sérültek, ezért teljesen más a helyzet.

márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
40%

#36 De apuka semmit nem csinál, nem zavar?A nőnek lenne úgy 2 munkahelye, apucinak meg csak egy.

Igenis a férfinek kell többet dolgozni, többet keresni.Akinek ez nem világos, azt kasztrálni kéne

márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
75%
Bolond vagy, jelentettem a válaszodat. Amúgy egy szó sincs róla, hogy apuka semmit se csinál, ne a saját férjedet vetitsd bele.
márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Egyetértek 38-assal, ez egy őrült nézet!
márc. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
0%
Semmit nem csinál csak a feleségét degradálja.
márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!