Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem, ha a triggereli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem, ha a triggereli az exem létezése?

Figyelt kérdés

A minap meséltem valamit a barátnőmnek (fél éve vagyunk együtt) és a sztorimban többesszámmal meséltem valamit, amit ő kérdezett a lakással kapcsolatban, a régi felújítással összefüggésben. Erre én úgy válaszoltam, hogy "azt is megcsináltattuk". Erre felkapta a vizet, hogy akkor nosztalgiázzak nyugodtan róla és rám csapta az ajtót.

Oké, tudom, hogy túl érzékeny, de én meg mondjuk ezt tudva tapintatlan voltam és át kellett volna fogalmaznom. Bár az meg egyértelmű hazugság lett volna, mert nem egyedül voltam, nem egyedül csináltattam ezt meg.

Tudom, a legtöbben azt mondanátok, hogy szakítsak, de nem akarok, mert ezen kívül minden brutálisan jó vele.

Hogy tudnék ebből úgy visszajönni, hogy konstruktív legyen a dolog és meg tudjam neki magyarázni, hogy egész egyszerűen ez a múltban történt, akkor azzal a nővel voltam együtt és így történt. Ha E/1-be átfogalmaztam volna, az hazugság lett volna.



márc. 5. 21:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%

"rám csapta az ajtót"

Ez aztán a kommunikáció!

márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A nőd passzí-vagresszív, és ez nem lesz jobb, csak sokkal rosszabb.


Hagyd el mielőbb.

márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"De amúgy teljesen mindegy, hogy ki mit gondolol, mert ha valakit valami megbánt, akkor nem kell azt magyarázni neki, hogy hülye. Őt bántja és kész.


Amit te tudsz végiggondolni, hogy ezeből te tudsz-e visszábvenni."


Értem én, hogy megbántódik, de akkor neki nem kellene végiggondolnia, hogy vajon ez tényleg olyan dolog, amit a másik direkt azért csinált, hogy őt bosszantsa? Ez a normál emberi viselkedés. Amit ez a barátnő csinált, az meg a passzív-agresszív lelki terror, másképpen mondva játszmázás, amire semmilyen megbántódás nem jogosít fel senkit.

márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!