Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elutasította az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elutasította az eljegyzést, mert "megcsalt", de nem szeretne szakítani. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Három és fél éve vagyunk együtt. Otthon, kettesben megkértem a kezét egy randizgatós nap után. Örült, meghatódott, de nemet mondott. Azt mondta, hogy szeret, de nem áll erre készen, meg hogy valamit szeretne elmondani. Konkrétan közölte velem, hogy a kapcsolatunk legelején többször lefeküdt az exével.

Szóval, mi anno úgy jöttünk össze, hogy barátok voltunk korábban, neki volt egy exe, aki elég erőszakos volt, ezért is lett vége többek között. Kb két hétre rá jöttünk össze, de ő nem tudott külön költözni a csávótól a körülményeiből adódóan, ezt nem részletezném, én akkor meg épp külföldön tartózkodtam, nem tudtam hamarabb hazajutni. Szóval a kapcsolatunk elején volt egy olyan másfél hónapos időszak, ami távkapcsolat volt és ő az exével élt. Én úgy tudtam akkoriban, meg évekig, hogy ők sokat veszekedtek akkoriban, meg hogy a barátnőm mindig külön aludt az exétől. És hát most beismerte, hogy nem egészen így volt, nagyon félt a sráctól, aki akkor is bántotta, illetve többször is lefeküdt vele, nehogy jobban elfajuljon a helyzet, ha nemet mond. (Elmondása alapján korábban volt ilyenre példa.)

Szeretném elhinni neki, hogy nem akarta, meg az akkori kék-zöld foltokból ítélve biztos, hogy bántotta őt az a kretén anno. Viszont nagyon rosszul esett az is, hogy ennyi ideje titkolta ezt, meg az is, hogy elutasította az eljegyzést. Nem tudom, hogy hogyan tovább. Nem akarom elveszíteni, szeretem, de nem tudok úgy nézni rá, mint eddig. Ő se szeretne szakítani


márc. 7. 15:34
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
48%
Úgy elzavarnám mint a xar, az életben többet szóba nem állnék vele. Szerintem még most is qrogatja az exe. Ugyanígy jártam én is pár hónapja.
márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
58%
Szep. Nekem mindig budos volt ez a korulmenyek aldozata magyarazkodas mindenkitol. Ha nem akart volna lefekudni vele, akkor nem tette volna. Aki pedig ezt gondolja a kevesbe rogosebb utnak, azzal meg olyan szinten nem passzolunk, hogy csak na. Ez az ertekrend, martirkodas, onsorsrontas, aldozat mentalistas, ami sose fog egyezni az enyemmel.
márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
45%
Minek akarsz ilyet eljegyezni? Az exe is okosabb ennél.
márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Emberek, nem akarok szakítani vele. Ettől függetlenül szeretem őt, csak nem tudom... Csalódtam.
márc. 7. 15:50
 5/41 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd ott és áldd meg az eget, hogy nem lesz esküvő!
márc. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

#2 Azért annyira nem meglepő, hogy egy bántalmazó családból származó lány belecsúszik egy bántalmazó kapcsolatba, ahonnan nem tud olyan könnyen lépni, meg a bántalmazó olyan dolgokra veszi rá, amiket ő maga nem akar. Ez nem értékrendbeli kérdés.


#5 De nem akarom otthagyni, a fő kérdésbe is oda van írva basszus.

márc. 7. 16:13
 7/41 anonim ***** válasza:
21%
#5 vagyok. Rendben.
márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
61%
Maradj vele, majd ő kitesz ne félj.
márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Esetleg értelmes tipp arra, hogy hogy lehet ezt a kapcsolatot FOLYTATNI?
márc. 7. 16:19
 10/41 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet folytatni normális módon, mert csalódtál benne JOGOSAN! és ő úgyis el fog téged hagyni, mert nem fogod tudni hozni neki a Lüke Aladárt tovább.
márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!